HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Juniors Boys Dabki 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Blitz Juniors Boys 
 Blitz Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Blitz Cadets Boys 
 Blitz Cadets Girls 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Damir Rusaev MF 2124   Jun   8 6 1 1 13   2108.12     2187  
2   Martijn van IJzendoorn MI 2303   Jun   8 5 3 0 13   2046.38     2308  
3   Aleksei Kunitsa MI 2140   Jun   8 3 4 1 10   2074.12     2107  
4   Rick Hakvoort  2062   Jun   8 3 4 1 10   2042.12     2135  
5   Aisen Andreev MF 2201   Jun   8 3 4 1 10   2037.38     2169  
6   Otgonbileg Tserenbyamba  2096   Jun   8 2 5 1 9   2133.50     2010  
7   Pepijn van den Brink  2080   Jun   8 3 3 2 9   2064.62     2101  
8   Mateusz Stanczuk  1988   Jun   8 4 1 3 9   2028.62     1962  
9   Fiodar Bakach  2035   Jun   8 3 3 2 9   2021.25     2068  
10   Artur Tunkevic  2077   Jun   8 3 3 2 9   2014.25     2093  
11   Sukhbat Tsogtbaatar    Jun   8 3 2 3 8   2133.25     2015  
12   Domantas Norkus  2032   Jun   8 3 2 3 8   2099.00     2022  
13   Vasyl Pikiniar MF 2112   Jun   8 3 2 3 8   2063.00     2051  
14   Sergei Jakovlev  1958   Jun   8 3 2 3 8   2058.25     1909  
15   Anri Plaksij MI 2095   Jun   8 1 6 1 8   2017.38     2113  
16   Wouter Wolff  2090   Jun   8 1 5 2 7   2086.62     2020  
17   Szymon Morzy  1921   Jun   8 2 3 3 7   2065.88     1992  
18   Francois Paul    Jun   8 2 3 3 7   2030.00     1980  
19   Robin Paul  2075   Jun   8 2 3 3 7   1973.75     2075  
20   Leons Bersons  1991   Jun   8 3 1 4 7   1955.00     1967  
21   Piotr Stalko  1902   Jun   8 2 2 4 6   1993.38     1902  
22   Sulyeman Asyet    Jun   8 3 0 5 6   1969.00     1929  
23   Faris Chiragally    Jun   8 0 3 5 3   1975.88     1940  
24   Kacper Swiatek    Jun   8 0 1 7 1   1963.25     1899  
 Ronde 8 
 za 20-12-2014  Martijn van IJzendoorn (2303) - Otgonbileg Tserenbyamba (2096) 2-0
 Damir Rusaev (2124) - Pepijn van den Brink (2080) 2-0
 Fiodar Bakach (2035) - Aleksei Kunitsa (2140) 1-1
 Aisen Andreev (2201) - Domantas Norkus (2032) 2-0
 Vasyl Pikiniar (2112) - Rick Hakvoort (2062) 0-2
 Anri Plaksij (2095) - Sukhbat Tsogtbaatar  1-1
 Szymon Morzy (1921) - Artur Tunkevic (2077) 0-2
 Wouter Wolff (2090) - Mateusz Stanczuk (1988) 0-2
 Sergei Jakovlev (1958) - Sulyeman Asyet  2-0
 Piotr Stalko (1902) - Francois Paul  1-1
 Leons Bersons (1991) - Faris Chiragally  2-0
 Robin Paul (2075) - Kacper Swiatek  2-0