HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Open Szklarska Poreba 2021

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Open 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Machiel Weistra MF 2224 Jun   9 5 4 0 14   2081.33     2224  
2   Yerengaiyp Yesbol  2034 Jun   9 5 3 1 13   2091.00     2034  
3   Valentin Golubajev MF 2145 Jun   9 4 4 1 12   2050.78     2145  
4   Tamerlan Akhmerov CMF 2165 Jun   9 3 6 0 12   2048.33     2165  
5   Ivan Trubnikau  2068 Jun   9 4 3 2 11   2043.56     2068  
6   Orest Slava  2086 Jun   9 3 4 2 10   2080.00     2086  
7   Ricards Ositis  2014 Jun   9 3 4 2 10   2072.11     2014  
8   Daniil Lapchuk  1958 Jun   9 3 4 2 10   2049.22     1958  
9   Sebastian Wieczorek CMF 2184 Jun   9 3 4 2 10   2019.67     2184  
10   Phavankoemar Basdewsing  1950 Jun   9 4 2 3 10   2011.78     1950  
11   Renards Helfrekts  1956 Jun   9 1 7 1 9   2058.89     1956  
12   Luuk Terweijden  2124 Jun   9 3 3 3 9   2008.89     2124  
13   Tymoteusz Myszuk  2030 Jun   9 3 3 3 9   1996.33     2030  
14   Tom Rinner  1963 Jun   9 2 5 2 9   1983.22     1963  
15   Quincy Ngawikromo  1949 Jun   9 3 3 3 9   1970.89     1949  
16   Elena Mikhailovskaia  1952 Jun   9 2 4 3 8   2034.89     1952  
17   Tomasz Urbanczyk  2073 Jun   9 2 4 3 8   1997.33     2073  
18   Michail Petrov  1901 Jun   9 4 0 5 8   1960.89     1901  
19   Nikita Bakulins  1903 Jun   9 1 4 4 6   1944.22     1903  
20   Florent Roger  Jun   9 0 5 4 5   1992.22     1910  
21   Francesco Maria Aielli  1933 Jun   9 2 1 6 5   1953.22     1933  
22   Sagar Loedoer  Jun   9 0 1 8 1   1973.22     1900  
 Ronde 9 
 za 04-12-2021  Florent Roger  - Quincy Ngawikromo (1949) 0-2Partij
 Tamerlan Akhmerov (2165) - Valentin Golubajev (2145) 1-1Partij
 Machiel Weistra (2224) - Ivan Trubnikau (2068) 2-0Partij
 Nikita Bakulins (1903) - Michail Petrov (1901) 0-2
 Sagar Loedoer  - Luuk Terweijden (2124) 0-2
 Francesco Maria Aielli (1933) - Phavankoemar Basdewsing (1950) 0-2
 Tom Rinner (1963) - Tomasz Urbanczyk (2073) 1-1
 Renards Helfrekts (1956) - Tymoteusz Myszuk (2030) 1-1
 Sebastian Wieczorek (2184) - Elena Mikhailovskaia (1952) 2-0
 Ricards Ositis (2014) - Daniil Lapchuk (1958) 1-1
 Orest Slava (2086) - Yerengaiyp Yesbol (2034) 0-2