HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Open Szklarska Poreba 2021

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Open 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Machiel Weistra MF 2224 Jun   2 2 0 0 4   2018.00     2224  
2   Yerengaiyp Yesbol  2034 Jun   2 1 1 0 3   2043.50     2034  
3   Tymoteusz Myszuk  2030 Jun   2 1 1 0 3   2023.00     2030  
4   Sebastian Wieczorek CMF 2184 Jun   2 1 1 0 3   1996.00     2184  
5   Ricards Ositis  2014 Jun   2 1 1 0 3   1993.00     2014  
6   Valentin Golubajev MF 2145 Jun   2 1 1 0 3   1991.00     2145  
7   Orest Slava  2086 Jun   2 1 1 0 3   1981.50     2086  
8   Tamerlan Akhmerov CMF 2165 Jun   2 1 1 0 3   1953.00     2165  
9   Luuk Terweijden  2124 Jun   2 1 1 0 3   1930.00     2124  
10   Renards Helfrekts  1956 Jun   2 0 2 0 2   2116.50     1956  
11   Tomasz Urbanczyk  2073 Jun   2 1 0 1 2   2078.50     2073  
  Tom Rinner  1963 Jun   2 1 0 1 2   2078.50     1963  
13   Daniil Lapchuk  1958 Jun   2 1 0 1 2   2043.50     1958  
14   Elena Mikhailovskaia  1952 Jun   2 1 0 1 2   2023.00     1952  
15   Quincy Ngawikromo  1949 Jun   2 1 0 1 2   1993.00     1949  
16   Ivan Trubnikau  2068 Jun   2 0 2 0 2   1933.00     2068  
17   Phavankoemar Basdewsing  1950 Jun   2 0 1 1 1   2144.50     1950  
18   Florent Roger  Jun   2 0 1 1 1   2096.00     1910  
19   Francesco Maria Aielli  1933 Jun   2 0 0 2 0   2018.00     1933  
20   Nikita Bakulins  1903 Jun   2 0 0 2 0   1996.00     1903  
21   Michail Petrov  1901 Jun   2 0 0 2 0   1991.00     1901  
22   Sagar Loedoer  Jun   2 0 0 2 0   1981.50     1900  
 Ronde 2 
 di 30-11-2021  Tomasz Urbanczyk (2073) - Machiel Weistra (2224) 0-2Partij
 Sebastian Wieczorek (2184) - Yerengaiyp Yesbol (2034) 1-1Partij
 Valentin Golubajev (2145) - Tymoteusz Myszuk (2030) 1-1Partij
 Orest Slava (2086) - Ricards Ositis (2014) 1-1Partij
 Phavankoemar Basdewsing (1950) - Tamerlan Akhmerov (2165) 0-2Partij
 Florent Roger  - Luuk Terweijden (2124) 0-2Partij
 Ivan Trubnikau (2068) - Renards Helfrekts (1956) 1-1Partij
 Tom Rinner (1963) - Francesco Maria Aielli (1933) 2-0Partij
 Nikita Bakulins (1903) - Daniil Lapchuk (1958) 0-2Partij
 Michail Petrov (1901) - Elena Mikhailovskaia (1952) 0-2Partij
 Sagar Loedoer  - Quincy Ngawikromo (1949) 0-2Partij