HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Open Szklarska Poreba 2021

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Open 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Machiel Weistra MF 2224 Jun   3 2 1 0 5   2073.33     2224  
2   Ricards Ositis  2014 Jun   3 2 1 0 5   2019.67     2014  
3   Yerengaiyp Yesbol  2034 Jun   3 1 2 0 4   2077.33     2034  
4   Sebastian Wieczorek CMF 2184 Jun   3 1 2 0 4   2072.00     2184  
5   Tymoteusz Myszuk  2030 Jun   3 1 2 0 4   2056.67     2030  
6   Orest Slava  2086 Jun   3 1 2 0 4   2042.67     2086  
7   Daniil Lapchuk  1958 Jun   3 2 0 1 4   2012.00     1958  
8   Valentin Golubajev MF 2145 Jun   3 1 2 0 4   2005.33     2145  
9   Tamerlan Akhmerov CMF 2165 Jun   3 1 2 0 4   1997.33     2165  
10   Luuk Terweijden  2124 Jun   3 1 2 0 4   1963.33     2124  
11   Ivan Trubnikau  2068 Jun   3 1 2 0 4   1939.33     2068  
12   Renards Helfrekts  1956 Jun   3 0 3 0 3   2065.33     1956  
13   Tom Rinner  1963 Jun   3 1 1 1 3   2037.67     1963  
14   Phavankoemar Basdewsing  1950 Jun   3 0 2 1 2   2066.33     1950  
15   Tomasz Urbanczyk  2073 Jun   3 1 0 2 2   2057.00     2073  
16   Florent Roger  Jun   3 0 2 1 2   2047.33     1910  
17   Elena Mikhailovskaia  1952 Jun   3 1 0 2 2   2038.00     1952  
18   Quincy Ngawikromo  1949 Jun   3 1 0 2 2   1981.33     1949  
19   Michail Petrov  1901 Jun   3 1 0 2 2   1971.67     1901  
20   Nikita Bakulins  1903 Jun   3 1 0 2 2   1964.00     1903  
21   Francesco Maria Aielli  1933 Jun   3 0 0 3 0   1979.00     1933  
22   Sagar Loedoer  Jun   3 0 0 3 0   1955.33     1900  
 Ronde 3 
 di 30-11-2021  Sagar Loedoer  - Nikita Bakulins (1903) 0-2Partij
 Francesco Maria Aielli (1933) - Michail Petrov (1901) 0-2Partij
 Phavankoemar Basdewsing (1950) - Florent Roger  1-1Partij
 Daniil Lapchuk (1958) - Quincy Ngawikromo (1949) 2-0Partij
 Renards Helfrekts (1956) - Tom Rinner (1963) 1-1Partij
 Elena Mikhailovskaia (1952) - Ivan Trubnikau (2068) 0-2Partij
 Ricards Ositis (2014) - Tomasz Urbanczyk (2073) 2-0Partij
 Tymoteusz Myszuk (2030) - Luuk Terweijden (2124) 1-1Partij  
 Yerengaiyp Yesbol (2034) - Valentin Golubajev (2145) 1-1Partij
 Tamerlan Akhmerov (2165) - Orest Slava (2086) 1-1Partij
 Machiel Weistra (2224) - Sebastian Wieczorek (2184) 1-1Partij