HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Open Szklarska Poreba 2021

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Open 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Orest Slava  2086 Jun   4 2 2 0 6   2078.00     2086  
2   Ricards Ositis  2014 Jun   4 2 2 0 6   2070.75     2014  
3   Yerengaiyp Yesbol  2034 Jun   4 2 2 0 6   2065.50     2034  
4   Machiel Weistra MF 2224 Jun   4 2 2 0 6   2058.50     2224  
5   Valentin Golubajev MF 2145 Jun   4 2 2 0 6   2035.00     2145  
6   Tamerlan Akhmerov CMF 2165 Jun   4 2 2 0 6   2015.00     2165  
7   Daniil Lapchuk  1958 Jun   4 3 0 1 6   1999.75     1958  
8   Sebastian Wieczorek CMF 2184 Jun   4 1 2 1 4   2075.50     2184  
9   Tymoteusz Myszuk  2030 Jun   4 1 2 1 4   2051.00     2030  
10   Renards Helfrekts  1956 Jun   4 0 4 0 4   2037.00     1956  
11   Phavankoemar Basdewsing  1950 Jun   4 1 2 1 4   2025.50     1950  
12   Luuk Terweijden  2124 Jun   4 1 2 1 4   2008.75     2124  
13   Ivan Trubnikau  2068 Jun   4 1 2 1 4   1995.75     2068  
14   Michail Petrov  1901 Jun   4 2 0 2 4   1966.00     1901  
15   Florent Roger  Jun   4 0 3 1 3   2053.75     1910  
16   Tomasz Urbanczyk  2073 Jun   4 1 1 2 3   2020.25     2073  
17   Tom Rinner  1963 Jun   4 1 1 2 3   2017.75     1963  
18   Elena Mikhailovskaia  1952 Jun   4 1 1 2 3   2017.50     1952  
19   Quincy Ngawikromo  1949 Jun   4 1 0 3 2   1961.25     1949  
20   Nikita Bakulins  1903 Jun   4 1 0 3 2   1960.50     1903  
21   Francesco Maria Aielli  1933 Jun   4 1 0 3 2   1959.25     1933  
22   Sagar Loedoer  Jun   4 0 0 4 0   1949.75     1900  
 Ronde 4 
 wo 01-12-2021  Francesco Maria Aielli (1933) - Sagar Loedoer  2-0Partij
 Quincy Ngawikromo (1949) - Michail Petrov (1901) 0-2Partij
 Nikita Bakulins (1903) - Phavankoemar Basdewsing (1950) 0-2Partij  
 Florent Roger  - Tomasz Urbanczyk (2073) 1-1Partij
 Renards Helfrekts (1956) - Elena Mikhailovskaia (1952) 1-1Partij
 Tymoteusz Myszuk (2030) - Yerengaiyp Yesbol (2034) 0-2Partij
 Luuk Terweijden (2124) - Valentin Golubajev (2145) 0-2Partij
 Ivan Trubnikau (2068) - Tamerlan Akhmerov (2165) 0-2Partij
 Sebastian Wieczorek (2184) - Orest Slava (2086) 0-2Partij  
 Ricards Ositis (2014) - Machiel Weistra (2224) 1-1Partij
 Tom Rinner (1963) - Daniil Lapchuk (1958) 0-2