HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Open Szklarska Poreba 2021

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Open 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Yerengaiyp Yesbol  2034 Jun   5 3 2 0 8   2077.20     2034  
2   Machiel Weistra MF 2224 Jun   5 3 2 0 8   2064.00     2224  
3   Ricards Ositis  2014 Jun   5 2 3 0 7   2089.60     2014  
4   Daniil Lapchuk  1958 Jun   5 3 1 1 7   2028.80     1958  
5   Valentin Golubajev MF 2145 Jun   5 2 3 0 7   2019.60     2145  
6   Tamerlan Akhmerov CMF 2165 Jun   5 2 3 0 7   2014.80     2165  
7   Orest Slava  2086 Jun   5 2 2 1 6   2107.20     2086  
8   Phavankoemar Basdewsing  1950 Jun   5 2 2 1 6   2026.40     1950  
9   Ivan Trubnikau  2068 Jun   5 2 2 1 6   1976.80     2068  
10   Renards Helfrekts  1956 Jun   5 0 5 0 5   2066.40     1956  
11   Sebastian Wieczorek CMF 2184 Jun   5 1 3 1 5   2051.60     2184  
12   Tymoteusz Myszuk  2030 Jun   5 1 2 2 4   2030.80     2030  
13   Elena Mikhailovskaia  1952 Jun   5 1 2 2 4   2028.60     1952  
14   Florent Roger  Jun   5 0 4 1 4   2023.00     1910  
15   Luuk Terweijden  2124 Jun   5 1 2 2 4   2013.80     2124  
16   Tomasz Urbanczyk  2073 Jun   5 1 2 2 4   2006.60     2073  
17   Tom Rinner  1963 Jun   5 1 2 2 4   2004.00     1963  
18   Michail Petrov  1901 Jun   5 2 0 3 4   1986.40     1901  
19   Quincy Ngawikromo  1949 Jun   5 1 1 3 3   1961.60     1949  
20   Nikita Bakulins  1903 Jun   5 1 1 3 3   1955.00     1903  
21   Francesco Maria Aielli  1933 Jun   5 1 1 3 3   1948.00     1933  
22   Sagar Loedoer  Jun   5 0 1 4 1   1941.80     1900  
 Ronde 5 
 do 02-12-2021  Nikita Bakulins (1903) - Francesco Maria Aielli (1933) 1-1Partij
 Sagar Loedoer  - Florent Roger  1-1Partij
 Quincy Ngawikromo (1949) - Tom Rinner (1963) 1-1Partij
 Phavankoemar Basdewsing (1950) - Tymoteusz Myszuk (2030) 2-0Partij
 Michail Petrov (1901) - Ivan Trubnikau (2068) 0-2Partij
 Sebastian Wieczorek (2184) - Renards Helfrekts (1956) 1-1Partij
 Yerengaiyp Yesbol (2034) - Luuk Terweijden (2124) 2-0Partij
 Valentin Golubajev (2145) - Daniil Lapchuk (1958) 1-1Partij
 Tamerlan Akhmerov (2165) - Ricards Ositis (2014) 1-1Partij
 Orest Slava (2086) - Machiel Weistra (2224) 0-2Partij
 Tomasz Urbanczyk (2073) - Elena Mikhailovskaia (1952) 1-1