HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Open Szklarska Poreba 2021

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Open 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Machiel Weistra MF 2224 Jun   7 4 3 0 11   2071.29     2224  
2   Tamerlan Akhmerov CMF 2165 Jun   7 3 4 0 10   2009.43     2165  
3   Yerengaiyp Yesbol  2034 Jun   7 3 3 1 9   2110.71     2034  
4   Ricards Ositis  2014 Jun   7 3 3 1 9   2089.00     2014  
5   Daniil Lapchuk  1958 Jun   7 3 3 1 9   2056.43     1958  
6   Valentin Golubajev MF 2145 Jun   7 3 3 1 9   2048.00     2145  
7   Ivan Trubnikau  2068 Jun   7 3 3 1 9   2022.00     2068  
8   Orest Slava  2086 Jun   7 2 4 1 8   2080.29     2086  
9   Renards Helfrekts  1956 Jun   7 1 6 0 8   2050.71     1956  
10   Sebastian Wieczorek CMF 2184 Jun   7 2 3 2 7   2039.43     2184  
11   Elena Mikhailovskaia  1952 Jun   7 2 3 2 7   2023.86     1952  
12   Luuk Terweijden  2124 Jun   7 2 3 2 7   2013.43     2124  
13   Tom Rinner  1963 Jun   7 2 3 2 7   1974.86     1963  
14   Phavankoemar Basdewsing  1950 Jun   7 2 2 3 6   2038.86     1950  
15   Tymoteusz Myszuk  2030 Jun   7 2 2 3 6   2011.14     2030  
16   Michail Petrov  1901 Jun   7 3 0 4 6   1970.71     1901  
17   Quincy Ngawikromo  1949 Jun   7 2 2 3 6   1949.14     1949  
18   Tomasz Urbanczyk  2073 Jun   7 1 3 3 5   2016.14     2073  
19   Nikita Bakulins  1903 Jun   7 1 3 3 5   1955.29     1903  
20   Francesco Maria Aielli  1933 Jun   7 2 1 4 5   1942.71     1933  
21   Florent Roger  Jun   7 0 4 3 4   2011.14     1910  
22   Sagar Loedoer  Jun   7 0 1 6 1   1937.43     1900  
 Ronde 7 
 vr 03-12-2021  Florent Roger  - Francesco Maria Aielli (1933) 0-2Partij
 Sagar Loedoer  - Elena Mikhailovskaia (1952) 0-2Partij
 Quincy Ngawikromo (1949) - Nikita Bakulins (1903) 1-1Partij
 Luuk Terweijden (2124) - Tomasz Urbanczyk (2073) 2-0Partij  
 Tom Rinner (1963) - Michail Petrov (1901) 2-0Partij
 Renards Helfrekts (1956) - Phavankoemar Basdewsing (1950) 2-0Partij
 Ricards Ositis (2014) - Tymoteusz Myszuk (2030) 2-0Partij
 Sebastian Wieczorek (2184) - Ivan Trubnikau (2068) 0-2Partij
 Orest Slava (2086) - Daniil Lapchuk (1958) 1-1Partij
 Yerengaiyp Yesbol (2034) - Tamerlan Akhmerov (2165) 0-2Partij
 Machiel Weistra (2224) - Valentin Golubajev (2145) 2-0Partij