HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Boys Antalya 2022

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Young Stars Boys 
 Young Stars Girls 
 Rapid 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Simon Harmsma MI 2226 Jun   9 5 4 0 14   2045.33     2226  
2   Machiel Weistra MI 2238 Jun   9 3 6 0 12   2081.56     2238  
3   Valentin Golubajev MF 2156 Jun   9 4 4 1 12   2074.67     2156  
4   Purevbaatar Batbayar  2000 Jun   9 3 5 1 11   2083.00     2000  
5   Yerengaiyp Yesbol  2078 Jun   9 4 3 2 11   2081.11     2078  
6   Emre Hageman MF 2185 Jun   9 4 3 2 11   2053.22     2185  
7   Rokas Banevicius  2040 Jun   9 4 3 2 11   2049.89     2040  
8   Quincy Ngawikromo  2004 Jun   9 3 4 2 10   2020.00     2004  
9   Michal Vitek  1894 Jun   9 3 4 2 10   2017.33     1894  
10   Vsevolods Mitrevics  2059 Jun   9 3 4 2 10   2004.56     2059  
11   Matas Sketerskas  1900 Jun   9 4 2 3 10   1996.56     1900  
12   Matteo Fortunato  1986 Jun   9 3 4 2 10   1996.33     1986  
13   Aibek Naraliyev CMF 2022 Jun   9 4 2 3 10   1992.33     2022  
14   Tymoteusz Myszuk  2040 Jun   9 3 4 2 10   1976.89     2040  
15   Sammy Kristopher  Jun   9 3 3 3 9   1901.11     1815  
16   Danylo Sokolov  2005 Jun   9 4 0 5 8   1972.22     2005  
17   Nikita Bakulins  1897 Jun   9 2 4 3 8   1945.89     1897  
18   Ibe Demasure  1903 Jun   9 3 2 4 8   1931.44     1903  
19   Wout Vanneste  1816 Jun   9 3 2 4 8   1909.67     1816  
20   Renards Helfrekts  2022 Jun   9 2 4 3 8   1909.56     2022  
21   Pierre Lannoy  1890 Jun   9 3 2 4 8   1905.89     1890  
22   Li-Wei Yu  Jun   9 1 6 2 8   1874.44     1815  
23   Peter Uzonyi  1847 Jun   9 2 3 4 7   1876.00     1847  
24   Francesco Maria Aielli  1883 Jun   9 1 5 3 7   1875.78     1883  
25   Alessio Zerella  1826 Jun   9 1 1 7 3   1911.89     1826  
26   Yusuf Karadas  Jun   9 0 0 9 0   1875.33     1815  
 Ronde 9 
 vr 04-11-2022  Simon Harmsma (2226) - Yerengaiyp Yesbol (2078) 2-0Partij  
 Purevbaatar Batbayar (2000) - Machiel Weistra (2238) 1-1Partij
 Emre Hageman (2185) - Valentin Golubajev (2156) 1-1Partij
 Sammy Kristopher  - Wout Vanneste (1816) 2-0Partij
 Francesco Maria Aielli (1883) - Peter Uzonyi (1847) 1-1Partij
 Alessio Zerella (1826) - Danylo Sokolov (2005) 0-2Partij
 Rokas Banevicius (2040) - Matas Sketerskas (1900) 2-0
 Vsevolods Mitrevics (2059) - Matteo Fortunato (1986) 1-1
 Tymoteusz Myszuk (2040) - Aibek Naraliyev (2022) 1-1
 Quincy Ngawikromo (2004) - Michal Vitek (1894) 1-1
 Renards Helfrekts (2022) - Pierre Lannoy (1890) 1-1
 Nikita Bakulins (1897) - Li-Wei Yu  1-1
 Ibe Demasure (1903) - Yusuf Karadas  2-0R