HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Juniors Tallinn 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren M 
 Junioren 
 Aspiranten M 
 Aspiranten 
 Pupillen M 
 Pupillen 
 Welpen M 
 Welpen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Angelina Popova MFF 2076   Jun   9 7 2 0 16 73 88
2   Valeriya Kryshtal  1989   Jun   9 7 1 1 15 72 88
3   Vera Khvashchynskaya MFF 2079   Jun   9 4 5 0 13 75 91
4   Nurguyana Azarova MIF 2050   Jun   9 5 3 1 13 74 90
5   Yulia Yurkova  1999   Jun   9 3 4 2 10 74 90
6   Elvija Vanaga  1855   Jun   9 3 4 2 10 73 89
7   Joanna Sild  1814   Jun   9 4 2 3 10 52 62
8   Anneli Trees  1874   Jun   9 4 1 4 9 78 94
9   Marieke Altena  1876   Jun   9 3 3 3 9 67 83
10   Anfisa Savelieva  1895   Jun   9 3 3 3 9 65 81
11   Marta Stangret  1878   Jun   9 3 3 3 9 62 75
12   Paula Gutmane    Jun   9 3 3 3 9 60 73
13   Leticija Dubickaite  1912   Jun   9 2 5 2 9 56 69
14   Jagoda Bajkowska  1845   Jun   9 3 3 3 9 55 68
15   Mara Langeveld  1875   Jun   9 2 4 3 8 66 79
16   Milda Jocaite MFF 1971   Jun   9 2 4 3 8 63 73
17   Aleksandra Szturomska  1915   Jun   9 3 2 4 8 59 75
18   Madara Lindenberga    Jun   9 2 3 4 7 53 63
  Valeria Zarovska    Jun   9 3 1 5 7 53 63
20   Veronika Pikkel  1779   Jun   9 3 0 6 6 53 66
21   Rebeca Riisna    Jun   9 1 2 6 4 56 71
22   Goksenin Gok    Jun   9 0 0 9 0 55 65
 Ronde 9 
 do 06-08-2015  Angelina Popova (2076) - Anfisa Savelieva (1895) 2-0Partij
 Marieke Altena (1876) - Valeriya Kryshtal (1989) 0-2Partij  
 Vera Khvashchynskaya (2079) - Elvija Vanaga (1855) 1-1Partij
 Anneli Trees (1874) - Nurguyana Azarova (2050) 0-2Partij
 Yulia Yurkova (1999) - Mara Langeveld (1875) 2-0Partij
 Paula Gutmane  - Milda Jocaite (1971) 1-1Partij
 Joanna Sild (1814) - Valeria Zarovska  2-0Partij
 Marta Stangret (1878) - Madara Lindenberga  2-0Partij
 Leticija Dubickaite (1912) - Goksenin Gok  2-0Partij
 Rebeca Riisna  - Aleksandra Szturomska (1915) 0-2Partij
 Veronika Pikkel (1779) - Jagoda Bajkowska (1845) 0-2