HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Juniors Tallinn 2015

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren M 
 Junioren 
 Aspiranten M 
 Aspiranten 
 Pupillen M 
 Pupillen 
 Welpen M 
 Welpen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jan Groenendijk MI 2338   Jun   9 6 3 0 15 72 84
2   Egor Bobkov  2123   Jun   9 4 4 1 12 69 84
3   Domantas Norkus  2038   Jun   9 2 7 0 11 75 90
4   Alessio Scaggiante  2032   Jun   9 3 5 1 11 74 89
5   Aisen Andreev MF 2208   Jun   9 3 5 1 11 73 88
6   Martijn van IJzendoorn MI 2309   Jun   9 2 7 0 11 71 86
7   Mateusz Stanczuk  2040   Jun   9 3 4 2 10 71 86
8   Anastase Leclerc  1964   Jun   9 3 4 2 10 69 80
9   Uladzislau Valjuk MF 2167   Jun   9 2 6 1 10 68 79
10   Anthony Alavoine  1999   Jun   9 3 4 2 10 62 73
11   Krzysztof Kortas  1982   Jun   9 4 2 3 10 60 71
12   Dmitrijs Brovkins  1964   Jun   9 4 2 3 10 54 65
13   Maxim Averkiev   1969   Jun   9 4 2 3 10 54 64
14   Oleg Chepa  2044   Jun   9 2 5 2 9 66 81
15   Stijn Overeem  2099   Jun   9 2 5 2 9 66 81
16   Leons Bersons  2006   Jun   9 4 1 4 9 54 66
17   Francois Paul  1900   Jun   9 3 3 3 9 54 65
18   Aleksei Kunitsa MI 2143   Jun   9 2 4 3 8 69 84
19   Edgars Straumanis  1945   Jun   9 2 4 3 8 64 76
20   Stijn Kindt  1998   Jun   9 3 2 4 8 64 75
  Hendrik Tamm  2012   Jun   9 2 4 3 8 64 75
22   Robert Kaczmarski  1897   Jun   9 2 1 6 5 59 69
23   Ali Talibov    Jun   9 1 0 8 2 63 75
24   Tarkan Salgin    Jun   9 0 0 9 0 59 69
Jan GroenendijkEgor BobkovDomantas Norkus
Alessio ScaggianteAisen AndreevMartijn van IJzendoorn
Mateusz StanczukAnastase LeclercUladzislau Valjuk
Anthony AlavoineKrzysztof KortasDmitrijs Brovkins
Maxim AverkievOleg ChepaStijn Overeem
Leons BersonsFrancois PaulAleksei Kunitsa
Edgars StraumanisStijn Kindt
 Ronde 9 
 do 06-08-2015  Jan Groenendijk (2338) - Mateusz Stanczuk (2040) 2-0Partij
 Martijn van IJzendoorn (2309) - Egor Bobkov (2123) 1-1Partij
 Domantas Norkus (2038) - Aisen Andreev (2208) 1-1Partij
 Uladzislau Valjuk (2167) - Alessio Scaggiante (2032) 1-1Partij
 Anastase Leclerc (1964) - Stijn Overeem (2099) 1-1Partij
 Aleksei Kunitsa (2143) - Krzysztof Kortas (1982) 0-2Partij
 Edgars Straumanis (1945) - Maxim Averkiev  (1969) 0-2Partij
 Stijn Kindt (1998) - Anthony Alavoine (1999) 0-2Partij
 Oleg Chepa (2044) - Leons Bersons (2006) 1-1Partij
 Ali Talibov  - Dmitrijs Brovkins (1964) 0-2Partij
 Robert Kaczmarski (1897) - Francois Paul (1900) 0-2Partij
 Tarkan Salgin  - Hendrik Tamm (2012) 0-2Partij