HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B19 Sneldammen Tallinn 2015 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Martijn van IJzendoorn MI 2309   Jun   9 9 0 0 18 69 83
2   Jan Groenendijk MI 2338   Jun   9 7 0 2 14 68 86
3   Uladzislau Valjuk MF 2167   Jun   9 4 4 1 12 71 89
4   Egor Bobkov  2123   Jun   9 4 3 2 11 67 79
5   Domantas Norkus  2038   Jun   9 3 4 2 10 76 94
6   Aleksei Kunitsa MI 2143   Jun   9 3 4 2 10 72 90
7   Aisen Andreev MF 2208   Jun   9 4 2 3 10 71 89
8   Tomas Pavliukovic  2015   Jun   9 2 6 1 10 67 85
9   Krzysztof Kortas  1982   Jun   9 3 4 2 10 61 71
10   Leons Bersons  2006   Jun   9 4 2 3 10 59 70
11   Oleg Chepa  2044   Jun   9 2 5 2 9 70 84
12   Alessio Scaggiante  2032   Jun   9 3 3 3 9 68 86
13   Mateusz Stanczuk  2040   Jun   9 3 3 3 9 65 77
14   Edgars Straumanis  1945   Jun   9 4 1 4 9 59 70
15   Dmitrijs Brovkins  1964   Jun   9 3 3 3 9 54 64
16   Francois Paul  1900   Jun   9 2 5 2 9 53 64
17   Anthony Alavoine  1999   Jun   9 3 2 4 8 66 80
18   Hendrik Tamm  2012   Jun   9 1 6 2 8 64 82
19   Stijn Kindt  1998   Jun   9 3 2 4 8 54 72
20   Stijn Overeem  2099   Jun   9 3 2 4 8 51 61
21   Anastase Leclerc  1964   Jun   9 2 3 4 7 65 77
22   Robert Kaczmarski  1897   Jun   9 3 0 6 6 53 67
23   Tarkan Salgin    Jun   9 1 0 8 2 58 68
24   Dummy    Jun   9 0 0 9 0 59 69
 Ronde 9 
 vr 07-08-2015  Martijn van IJzendoorn (2309) - Domantas Norkus (2038) 2-0
 Jan Groenendijk (2338) - Oleg Chepa (2044) 2-0
 Aisen Andreev (2208) - Uladzislau Valjuk (2167) 1-1
 Aleksei Kunitsa (2143) - Tomas Pavliukovic (2015) 1-1
 Egor Bobkov (2123) - Edgars Straumanis (1945) 2-0
 Dmitrijs Brovkins (1964) - Krzysztof Kortas (1982) 1-1
 Stijn Overeem (2099) - Leons Bersons (2006) 0-2
 Hendrik Tamm (2012) - Alessio Scaggiante (2032) 1-1
 Anthony Alavoine (1999) - Stijn Kindt (1998) 1-1
 Anastase Leclerc (1964) - Robert Kaczmarski (1897) 0-2
 Tarkan Salgin  - Francois Paul (1900) 0-2