HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Juniors Girls Beilen KNDB 2015 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Ganna Dmytrenko  1952   Jun   9 6 3 0 15   1979.78     2031  
2   Vera Khvashchynskaya MFF 2079   Jun   9 6 3 0 15   1963.44     2115  
3   Angelina Popova MIF 2112   Jun   9 5 4 0 14   1956.44     2126  
4   Odontuya Delgertugs    Jun   9 4 2 3 10   1985.22     1903  
5   Marta Stangret  1913   Jun   9 3 4 2 10   1957.78     1915  
6   Leticija Dubickaite  1908   Jun   9 2 6 1 10   1927.00     1932  
7   Mara Langeveld  1863   Jun   9 3 3 3 9   1970.78     1909  
8   Marieke Altena  1883   Jun   9 3 3 3 9   1928.89     1900  
9   Aleksandra Szturomska  1867   Jun   9 4 1 4 9   1924.22     1833  
10   Joanna Sild  1798   Jun   9 4 1 4 9   1923.11     1944  
11   Anneli Trees  1890   Jun   9 3 2 4 8   1974.67     1974  
12   Odgerel Molomjamts  1974   Jun   9 3 2 4 8   1965.22     1974  
13   Agnieszka Szymanska  1957   Jun   9 2 4 3 8   1959.78     2029  
14   Paula Gutmane  1932   Jun   9 3 2 4 8   1953.11     1901  
15   Yulia Yurkova  1999   Jun   9 2 4 3 8   1925.11     1946  
16   Ming Liu    Jun   9 2 4 3 8   1910.22     1901  
17   Dashbayar Ariunbayar MFF 1855   Jun   9 2 3 4 7   1927.67     1855  
18   Anfisa Savelieva  1897   Jun   9 0 6 3 6   1905.56     1897  
19   Sherisma Chotkan    Jun   9 2 2 5 6   1897.00     1854  
20   Yitong Xu    Jun   9 1 1 7 3   1906.00     1902  
 Ronde 9 
 di 03-11-2015  Odgerel Molomjamts (1974) - Yitong Xu  2-0
 Sherisma Chotkan  - Dashbayar Ariunbayar (1855) 2-0
 Anfisa Savelieva (1897) - Ming Liu  1-1
 Aleksandra Szturomska (1867) - Paula Gutmane (1932) 2-0
 Yulia Yurkova (1999) - Mara Langeveld (1863) 1-1
 Marta Stangret (1913) - Anneli Trees (1890) 2-0
 Agnieszka Szymanska (1957) - Joanna Sild (1798) 0-2
 Marieke Altena (1883) - Vera Khvashchynskaya (2079) 0-2
 Odontuya Delgertugs  - Angelina Popova (2112) 1-1
 Ganna Dmytrenko (1952) - Leticija Dubickaite (1908) 1-1