HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Juniors St. Petersburg 2007

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alia Aminova    Jun   8 4 3 1 11 57 68
2   Olesia Abdullina    Jun   8 4 3 1 11 55 66
3   Julia Romanskaia    Jun   8 3 5 0 11 55 66
4   Evita Zile  1997   Jun   8 4 3 1 11 51 62
5   Natalia Shestakova    Jun   8 3 4 1 10 58 69
6   Viktoriya Avdeeva    Jun   8 2 6 0 10 53 64
  Laura Ratniece    Jun   8 3 4 1 10 53 64
8   Sofya Morozova    Jun   8 2 5 1 9 53 64
9   Svetlana Argunova    Jun   8 3 3 2 9 52 63
10   Laura Andriessen  1953   Jun   8 1 7 0 9 50 61
11   Alexandra Elvova  2019   Jun   8 2 4 2 8 54 65
12   Judith Kamphuis-van Beek    Jun   8 2 4 2 8 51 62
13   Ance Medne    Jun   8 3 1 4 7 54 65
14   Hanna Bezzubko    Jun   8 1 5 2 7 50 60
15   Lidia Oleksienko    Jun   8 3 1 4 7 49 60
16   Margit Viirma  1923   Jun   8 3 1 4 7 44 54
17   Ingrid de Kok  1911   Jun   8 3 1 4 7 43 54
  Paulina Borkowska    Jun   8 2 3 3 7 43 53
19   Aneta-Kinga Sobiegraj    Jun   8 1 4 3 6 38 46
20   Magdalena Szczybylo    Jun   8 2 1 5 5 40 51
21   Ieva Buzinskait√©    Jun   8 1 3 4 5 39 48
22   Diana Romanenkova    Jun   8 0 1 7 1 40 51
 Ronde 8 
 ma 06-08-2007  Evita Zile (1997) - Natalia Shestakova  2-0Partij
 Olesia Abdullina  - Laura Ratniece  2-0Partij
 Viktoriya Avdeeva  - Alia Aminova  1-1Partij
 Julia Romanskaia  - Ance Medne  2-0Partij
 Laura Andriessen (1953) - Alexandra Elvova (2019) 1-1Partij
 Judith Kamphuis-van Beek  - Svetlana Argunova  0-2Partij
 Sofya Morozova  - Hanna Bezzubko  2-0Partij
 Ieva Buzinskait√©  - Lidia Oleksienko  1-1Partij
 Margit Viirma (1923) - Paulina Borkowska  1-1Partij
 Diana Romanenkova  - Ingrid de Kok (1911) 0-2Partij
 Magdalena Szczybylo  - Aneta-Kinga Sobiegraj  1-1Partij