HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Juniors Pinsk 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Martijn van IJzendoorn MI 2319   Jun   9 5 4 0 14 71 84
2   Jitse Slump MF 2232   Jun   9 4 5 0 13 75 89
3   Karol Cichocki  2151   Jun   9 4 4 1 12 71 85
4   Wouter Wolff MF 2213   Jun   9 2 7 0 11 72 86
5   Egor Bobkov MF 2146   Jun   9 3 5 1 11 72 85
6   Uladzislau Valjuk MF 2184   Jun   9 2 7 0 11 68 81
7   Alessio Scaggiante  2059   Jun   9 2 6 1 10 73 87
8   Shamil Gayazov  1916   Jun   9 2 6 1 10 72 86
9   Roman Ldokov  2056   Jun   9 2 6 1 10 71 84
10   Anton Bursuk  2093   Jun   9 2 6 1 10 70 84
11   Bogdan Bankowski  1982   Jun   9 4 2 3 10 65 76
12   Wouter Kindt  1813   Jun   9 4 2 3 10 46 56
13   Valery Razayeu  2000   Jun   9 3 3 3 9 70 84
14   Mateusz Stanczuk  2062   Jun   9 3 3 3 9 69 83
15   Leons Bersons  1981   Jun   9 1 7 1 9 68 80
16   Dmitrijs Brovkins  1979   Jun   9 1 7 1 9 68 79
17   Oleg Chepa  2061   Jun   9 1 7 1 9 66 77
18   Maksim Dorogan  2011   Jun   9 2 5 2 9 62 73
19   Dzmitry Nemets  2035   Jun   9 4 1 4 9 56 70
20   Edgars Straumanis  1942   Jun   9 3 3 3 9 54 65
21   Prokopiy Govorov    Jun   9 3 2 4 8 55 66
22   Damiano Leonardi  2025   Jun   9 3 2 4 8 47 60
23   Balint Ambrozy  1946   Jun   9 1 2 6 4 52 62
24   Filip Oplt  1900   Jun   9 1 2 6 4 51 62
25   Kristofer Diligentov    Jun   9 1 1 7 3 52 64
26   Matej Zyka    Jun   9 0 3 6 3 51 61
 Ronde 9 
 zo 07-08-2016  Jitse Slump (2232) - Uladzislau Valjuk (2184) 1-1Partij
 Martijn van IJzendoorn (2319) - Valery Razayeu (2000) 2-0Partij
 Anton Bursuk (2093) - Karol Cichocki (2151) 1-1Partij
 Dmitrijs Brovkins (1979) - Wouter Wolff (2213) 0-2Partij
 Edgars Straumanis (1942) - Egor Bobkov (2146) 0-2Partij
 Alessio Scaggiante (2059) - Shamil Gayazov (1916) 1-1Partij
 Roman Ldokov (2056) - Leons Bersons (1981) 2-0Partij
 Bogdan Bankowski (1982) - Prokopiy Govorov  2-0Partij
 Oleg Chepa (2061) - Damiano Leonardi (2025) 1-1Partij
 Wouter Kindt (1813) - Filip Oplt (1900) 2-0Partij
 Mateusz Stanczuk (2062) - Balint Ambrozy (1946) 2-0Partij
 Maksim Dorogan (2011) - Kristofer Diligentov  2-0Partij
 Dzmitry Nemets (2035) - Matej Zyka  2-0Partij