HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B19 Blitz Pinsk 2016 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen 
 Vrouwen 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Martijn van IJzendoorn MI 2319   Jun   9 6 3 0 15 74 86
2   Uladzislau Valjuk MF 2184   Jun   9 3 6 0 12 73 88
3   Mateusz Stanczuk  2062   Jun   9 5 2 2 12 72 87
4   Karol Cichocki  2151   Jun   9 4 4 1 12 70 85
5   Egor Bobkov MF 2146   Jun   9 4 3 2 11 73 88
6   Jitse Slump MF 2232   Jun   9 3 5 1 11 68 80
7   Anton Bursuk  2093   Jun   9 3 4 2 10 76 91
8   Domantas Norkus MF 2065   Jun   9 4 2 3 10 69 84
9   Alessio Scaggiante  2059   Jun   9 3 4 2 10 62 73
10   Dmitrijs Brovkins  1979   Jun   9 4 2 3 10 60 75
11   Oleg Chepa  2061   Jun   9 4 2 3 10 57 69
12   Dzmitry Nemets  2035   Jun   9 3 3 3 9 76 91
13   Wouter Wolff MF 2213   Jun   9 4 1 4 9 69 81
14   Damiano Leonardi  2025   Jun   9 4 1 4 9 53 63
15   Shamil Gayazov  1916   Jun   9 3 2 4 8 72 87
16   Maksim Dorogan  2011   Jun   9 2 4 3 8 65 77
17   Valery Razayeu  2000   Jun   9 3 1 5 7 59 71
18   Edgars Straumanis  1942   Jun   9 2 3 4 7 53 63
19   Bogdan Bankowski  1982   Jun   9 2 3 4 7 52 64
20   Leons Bersons  1981   Jun   9 2 3 4 7 52 63
21   Filip Oplt  1900   Jun   9 1 2 6 4 60 71
22   Dummy    Jun   9 0 0 9 0 57 67
Martijn van IJzendoornUladzislau ValjukMateusz Stanczuk
Karol CichockiEgor BobkovJitse Slump
Anton BursukDomantas NorkusAlessio Scaggiante
Dmitrijs BrovkinsOleg ChepaDzmitry Nemets
Wouter WolffDamiano Leonardi
Maksim DoroganValery RazayeuEdgars Straumanis
Bogdan BankowskiLeons Bersons
 Ronde 9 
 di 09-08-2016  Edgars Straumanis (1942) - Filip Oplt (1900) 2-0
 Leons Bersons (1981) - Bogdan Bankowski (1982) 1-1
 Damiano Leonardi (2025) - Valery Razayeu (2000) 2-0
 Maksim Dorogan (2011) - Oleg Chepa (2061) 0-2
 Shamil Gayazov (1916) - Domantas Norkus (2065) 0-2
 Anton Bursuk (2093) - Alessio Scaggiante (2059) 1-1
 Wouter Wolff (2213) - Jitse Slump (2232) 0-2
 Karol Cichocki (2151) - Dzmitry Nemets (2035) 2-0
 Uladzislau Valjuk (2184) - Mateusz Stanczuk (2062) 1-1
 Egor Bobkov (2146) - Martijn van IJzendoorn (2319) 0-2