HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Boys Izmir 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Uladzislau Valjuk MF 2149   Jun   4 3 1 0 7   2061.00     2149  
2   Wouter Wolff MF 2244   Jun   4 3 0 1 6   2077.00     2244  
3   Anton Bursuk  2099   Jun   4 3 0 1 6   2063.50     2099  
4   Egor Bobkov MF 2144   Jun   4 1 3 0 5   2150.50     2144  
5   Domantas Norkus MF 2065   Jun   4 2 1 1 5   2142.25     2065  
6   Mitchel Mensinga  2092   Jun   4 2 1 1 5   2091.25     2092  
7   Jitse Slump MF 2242   Jun   4 2 1 1 5   2077.75     2242  
8   Otgonbileg Tserenbyamba MF 2151   Jun   4 1 3 0 5   2061.00     2151  
9   Martijn van IJzendoorn MI 2364   Jun   4 1 3 0 5   2047.00     2364  
10   Zhenyu Li MF 2139   Jun   4 1 3 0 5   2026.50     2139  
11   Dzmitry Nemets  2048   Jun   4 0 4 0 4   2201.00     2048  
12   Roman Ldokov  2062   Jun   4 1 2 1 4   2138.00     2062  
13   Anastase Leclerc  2042   Jun   4 2 0 2 4   2103.25     2042  
14   Anthony Alavoine  2052   Jun   4 1 1 2 3   2121.00     2052  
15   Francois Paul  1986   Jun   4 0 3 1 3   2120.75     1986  
16   Famil Kamilli  1934   Jun   4 1 1 2 3   2109.75     1934  
17   Henqxin Wang CMF 2010   Jun   4 0 3 1 3   2109.25     2010  
18   Munkhijn Baatarsukh  2038   Jun   4 0 3 1 3   2103.25     2038  
19   Oleg Chepa  2050   Jun   4 0 3 1 3   2031.25     2050  
20   Zhiyong Xiong MF 2150   Jun   4 0 3 1 3   2028.50     2150  
21   Bogdan Bankowski  2062   Jun   4 0 3 1 3   1977.25     2062  
22   Santosh Bhagwandas  1963   Jun   4 0 2 2 2   2063.25     1963  
23   Karmen Vagula  1898   Jun   4 1 0 3 2   2045.75     1898  
24   Sharav Lkhagvasuren    Jun   4 1 0 3 2   1994.00     1960  
Uladzislau ValjukWouter WolffAnton Bursuk
Egor BobkovDomantas NorkusMitchel Mensinga
Jitse SlumpOtgonbileg TserenbyambaMartijn van IJzendoorn
Zhenyu LiDzmitry NemetsRoman Ldokov
Anastase LeclercAnthony AlavoineFrancois Paul
Famil KamilliHenqxin WangMunkhijn Baatarsukh
Oleg ChepaZhiyong Xiong
 Ronde 4 
 di 01-11-2016  Karmen Vagula (1898) - Sharav Lkhagvasuren  0-2Partij
 Santosh Bhagwandas (1963) - Anastase Leclerc (2042) 0-2Partij
 Oleg Chepa (2050) - Francois Paul (1986) 1-1Partij
 Anthony Alavoine (2052) - Munkhijn Baatarsukh (2038) 1-1Partij
 Henqxin Wang (2010) - Bogdan Bankowski (2062) 1-1Partij
 Dzmitry Nemets (2048) - Zhiyong Xiong (2150) 1-1Partij
 Martijn van IJzendoorn (2364) - Famil Kamilli (1934) 2-0Partij
 Roman Ldokov (2062) - Zhenyu Li (2139) 0-2Partij
 Otgonbileg Tserenbyamba (2151) - Mitchel Mensinga (2092) 1-1Partij
 Egor Bobkov (2144) - Jitse Slump (2242) 1-1Partij
 Wouter Wolff (2244) - Domantas Norkus (2065) 2-0Partij
 Uladzislau Valjuk (2149) - Anton Bursuk (2099) 2-0Partij