HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Boys Izmir 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Uladzislau Valjuk MF 2149   Jun   5 3 2 0 8   2097.60     2149  
2   Wouter Wolff MF 2244   Jun   5 3 1 1 7   2091.40     2244  
3   Jitse Slump MF 2242   Jun   5 3 1 1 7   2090.00     2242  
4   Otgonbileg Tserenbyamba MF 2151   Jun   5 2 3 0 7   2061.80     2151  
5   Martijn van IJzendoorn MI 2364   Jun   5 2 3 0 7   2057.40     2364  
6   Egor Bobkov MF 2144   Jun   5 1 4 0 6   2138.80     2144  
7   Anton Bursuk  2099   Jun   5 3 0 2 6   2123.60     2099  
8   Mitchel Mensinga  2092   Jun   5 2 2 1 6   2101.80     2092  
9   Anastase Leclerc  2042   Jun   5 3 0 2 6   2095.00     2042  
10   Dzmitry Nemets  2048   Jun   5 0 5 0 5   2173.20     2048  
11   Domantas Norkus MF 2065   Jun   5 2 1 2 5   2144.00     2065  
12   Roman Ldokov  2062   Jun   5 1 3 1 5   2120.00     2062  
13   Zhenyu Li MF 2139   Jun   5 1 3 1 5   2069.60     2139  
14   Famil Kamilli  1934   Jun   5 2 1 2 5   2067.40     1934  
15   Oleg Chepa  2050   Jun   5 1 3 1 5   2032.60     2050  
16   Henqxin Wang CMF 2010   Jun   5 0 4 1 4   2117.40     2010  
17   Francois Paul  1986   Jun   5 0 4 1 4   2107.00     1986  
18   Anthony Alavoine  2052   Jun   5 1 2 2 4   2094.00     2052  
19   Zhiyong Xiong MF 2150   Jun   5 0 4 1 4   2024.80     2150  
20   Sharav Lkhagvasuren    Jun   5 2 0 3 4   1987.80     1960  
21   Munkhijn Baatarsukh  2038   Jun   5 0 3 2 3   2092.60     2038  
22   Bogdan Bankowski  2062   Jun   5 0 3 2 3   1990.20     2062  
23   Santosh Bhagwandas  1963   Jun   5 0 2 3 2   2042.60     1963  
24   Karmen Vagula  1898   Jun   5 1 0 4 2   2023.40     1898  
Uladzislau ValjukWouter WolffJitse Slump
Otgonbileg TserenbyambaMartijn van IJzendoornEgor Bobkov
Anton BursukMitchel MensingaAnastase Leclerc
Dzmitry NemetsDomantas NorkusRoman Ldokov
Zhenyu LiFamil KamilliOleg Chepa
Henqxin WangFrancois PaulAnthony Alavoine
Zhiyong XiongSharav Lkhagvasuren
 Ronde 5 
 wo 02-11-2016  Sharav Lkhagvasuren  - Santosh Bhagwandas (1963) 2-0Partij
 Famil Kamilli (1934) - Karmen Vagula (1898) 2-0Partij
 Munkhijn Baatarsukh (2038) - Oleg Chepa (2050) 0-2Partij
 Francois Paul (1986) - Anthony Alavoine (2052) 1-1Partij
 Henqxin Wang (2010) - Zhiyong Xiong (2150) 1-1Partij
 Anastase Leclerc (2042) - Bogdan Bankowski (2062) 2-0Partij
 Roman Ldokov (2062) - Dzmitry Nemets (2048) 1-1Partij
 Mitchel Mensinga (2092) - Egor Bobkov (2144) 1-1Partij
 Domantas Norkus (2065) - Otgonbileg Tserenbyamba (2151) 0-2Partij
 Jitse Slump (2242) - Zhenyu Li (2139) 2-0Partij
 Anton Bursuk (2099) - Martijn van IJzendoorn (2364) 0-2Partij
 Wouter Wolff (2244) - Uladzislau Valjuk (2149) 1-1Partij