HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Boys Izmir 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Jitse Slump MF 2242   Jun   6 4 1 1 9   2115.67     2242  
2   Martijn van IJzendoorn MI 2364   Jun   6 3 3 0 9   2072.67     2364  
3   Uladzislau Valjuk MF 2149   Jun   6 3 2 1 8   2142.00     2149  
4   Anton Bursuk  2099   Jun   6 4 0 2 8   2118.33     2099  
5   Otgonbileg Tserenbyamba MF 2151   Jun   6 2 4 0 8   2075.50     2151  
6   Egor Bobkov MF 2144   Jun   6 1 5 0 7   2140.83     2144  
7   Wouter Wolff MF 2244   Jun   6 3 1 2 7   2116.50     2244  
8   Zhenyu Li MF 2139   Jun   6 2 3 1 7   2068.83     2139  
9   Oleg Chepa  2050   Jun   6 2 3 1 7   2034.17     2050  
10   Dzmitry Nemets  2048   Jun   6 0 6 0 6   2153.00     2048  
11   Mitchel Mensinga  2092   Jun   6 2 2 2 6   2101.33     2092  
12   Henqxin Wang CMF 2010   Jun   6 1 4 1 6   2095.50     2010  
13   Roman Ldokov  2062   Jun   6 1 4 1 6   2089.00     2062  
14   Anastase Leclerc  2042   Jun   6 3 0 3 6   2087.50     2042  
15   Famil Kamilli  1934   Jun   6 2 2 2 6   2066.50     1934  
16   Domantas Norkus MF 2065   Jun   6 2 1 3 5   2143.17     2065  
17   Anthony Alavoine  2052   Jun   6 1 3 2 5   2086.33     2052  
18   Munkhijn Baatarsukh  2038   Jun   6 1 3 2 5   2070.50     2038  
19   Zhiyong Xiong MF 2150   Jun   6 0 5 1 5   2031.00     2150  
20   Francois Paul  1986   Jun   6 0 4 2 4   2090.83     1986  
21   Bogdan Bankowski  2062   Jun   6 0 4 2 4   2016.83     2062  
22   Sharav Lkhagvasuren    Jun   6 2 0 4 4   1996.17     1960  
23   Santosh Bhagwandas  1963   Jun   6 0 3 3 3   2018.50     1963  
24   Karmen Vagula  1898   Jun   6 1 1 4 3   2013.33     1898  
Jitse SlumpMartijn van IJzendoornUladzislau Valjuk
Anton BursukOtgonbileg TserenbyambaEgor Bobkov
Wouter WolffZhenyu LiOleg Chepa
Dzmitry NemetsMitchel MensingaHenqxin Wang
Roman LdokovAnastase LeclercFamil Kamilli
Domantas NorkusAnthony AlavoineMunkhijn Baatarsukh
Zhiyong XiongFrancois Paul
 Ronde 6 
 do 03-11-2016  Santosh Bhagwandas (1963) - Karmen Vagula (1898) 1-1Partij
 Munkhijn Baatarsukh (2038) - Sharav Lkhagvasuren  2-0Partij
 Henqxin Wang (2010) - Francois Paul (1986) 2-0Partij
 Zhiyong Xiong (2150) - Bogdan Bankowski (2062) 1-1Partij
 Anthony Alavoine (2052) - Dzmitry Nemets (2048) 1-1Partij
 Famil Kamilli (1934) - Roman Ldokov (2062) 1-1Partij
 Zhenyu Li (2139) - Domantas Norkus (2065) 2-0Partij
 Oleg Chepa (2050) - Anastase Leclerc (2042) 2-0Partij
 Mitchel Mensinga (2092) - Anton Bursuk (2099) 0-2Partij
 Jitse Slump (2242) - Wouter Wolff (2244) 2-0Partij
 Otgonbileg Tserenbyamba (2151) - Egor Bobkov (2144) 1-1Partij
 Martijn van IJzendoorn (2364) - Uladzislau Valjuk (2149) 2-0Partij