HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Boys Izmir 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Martijn van IJzendoorn MI 2364   Jun   8 5 3 0 13   2103.62     2364  
2   Jitse Slump MF 2242   Jun   8 4 2 2 10   2144.62     2242  
3   Anton Bursuk  2099   Jun   8 4 2 2 10   2137.00     2099  
4   Otgonbileg Tserenbyamba MF 2151   Jun   8 3 4 1 10   2120.75     2151  
5   Wouter Wolff MF 2244   Jun   8 4 2 2 10   2106.00     2244  
6   Uladzislau Valjuk MF 2149   Jun   8 3 3 2 9   2142.75     2149  
7   Egor Bobkov MF 2144   Jun   8 1 7 0 9   2124.25     2144  
8   Zhenyu Li MF 2139   Jun   8 2 5 1 9   2100.75     2139  
9   Roman Ldokov  2062   Jun   8 2 5 1 9   2076.75     2062  
10   Anastase Leclerc  2042   Jun   8 4 1 3 9   2065.12     2042  
11   Oleg Chepa  2050   Jun   8 2 5 1 9   2055.12     2050  
12   Domantas Norkus MF 2065   Jun   8 3 2 3 8   2125.38     2065  
13   Dzmitry Nemets  2048   Jun   8 1 6 1 8   2123.75     2048  
14   Henqxin Wang CMF 2010   Jun   8 2 4 2 8   2108.12     2010  
15   Mitchel Mensinga  2092   Jun   8 2 4 2 8   2090.38     2092  
16   Zhiyong Xiong MF 2150   Jun   8 1 6 1 8   2010.00     2150  
17   Famil Kamilli  1934   Jun   8 2 3 3 7   2073.88     1934  
18   Anthony Alavoine  2052   Jun   8 2 3 3 7   2060.12     2052  
19   Munkhijn Baatarsukh  2038   Jun   8 2 3 3 7   2056.00     2038  
20   Francois Paul  1986   Jun   8 1 5 2 7   2050.75     1986  
21   Sharav Lkhagvasuren    Jun   8 2 1 5 5   2023.62     1960  
22   Bogdan Bankowski  2062   Jun   8 0 5 3 5   2013.62     2062  
23   Santosh Bhagwandas  1963   Jun   8 0 4 4 4   2016.88     1963  
24   Karmen Vagula  1898   Jun   8 1 1 6 3   2014.75     1898  
Martijn van IJzendoornJitse SlumpAnton Bursuk
Otgonbileg TserenbyambaWouter WolffUladzislau Valjuk
Egor BobkovZhenyu LiRoman Ldokov
Anastase LeclercOleg ChepaDomantas Norkus
Dzmitry NemetsHenqxin WangMitchel Mensinga
Zhiyong XiongFamil KamilliAnthony Alavoine
Munkhijn BaatarsukhFrancois Paul
 Ronde 8 
 vr 04-11-2016  Anthony Alavoine (2052) - Karmen Vagula (1898) 2-0Partij
 Santosh Bhagwandas (1963) - Francois Paul (1986) 1-1Partij
 Bogdan Bankowski (2062) - Dzmitry Nemets (2048) 0-2Partij
 Sharav Lkhagvasuren  - Zhiyong Xiong (2150) 0-2Partij
 Roman Ldokov (2062) - Munkhijn Baatarsukh (2038) 2-0Partij
 Domantas Norkus (2065) - Mitchel Mensinga (2092) 1-1Partij
 Egor Bobkov (2144) - Oleg Chepa (2050) 1-1Partij
 Zhenyu Li (2139) - Uladzislau Valjuk (2149) 1-1Partij
 Jitse Slump (2242) - Anton Bursuk (2099) 1-1Partij
 Henqxin Wang (2010) - Wouter Wolff (2244) 0-2Partij
 Otgonbileg Tserenbyamba (2151) - Martijn van IJzendoorn (2364) 0-2Partij
 Famil Kamilli (1934) - Anastase Leclerc (2042) 0-2