HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Girls Izmir 2016

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Maryia Mironava  2008   Jun   9 4 5 0 13   1978.33     2008  
2   Rufina Ajupova MFF 2007   Jun   9 3 6 0 12   1990.11     2007  
3   Ayanika Kychkina MFF 2078   Jun   9 4 4 1 12   1960.89     2078  
4   Ganna Dmytrenko  1961   Jun   9 3 5 1 11   1979.44     1961  
5   Yulia Yurkova  2002   Jun   9 3 5 1 11   1969.78     2002  
6   Katarzyna Stanczuk MFF 2039   Jun   9 3 5 1 11   1960.56     2039  
7   Joanna Sild  1847   Jun   9 5 1 3 11   1941.67     1847  
8   Ya Sai MIF 1969   Jun   9 4 3 2 11   1927.11     1969  
9   Agata Parahina  1983   Jun   9 3 4 2 10   1975.33     1983  
10   Valeriya Kryshtal MFF 2025   Jun   9 2 5 2 9   1979.56     2025  
11   Darina Skorohod  1933   Jun   9 2 5 2 9   1923.67     1933  
12   Yuqing Li    Jun   9 3 3 3 9   1912.00     1845  
13   Shihua Gao    Jun   9 2 4 3 8   1909.44     1842  
14   Battsetseg Bukhbat    Jun   9 4 0 5 8   1895.22     1900  
15   Krisztina Egri  1891   Jun   9 2 3 4 7   1888.22     1891  
16   Bilguundari Binderya    Jun   9 2 2 5 6   1894.67     1844  
17   Uranmunkh Lochingavaa    Jun   9 1 2 6 4   1897.33     1846  
18   Eylul Benzer    Jun   9 0 0 9 0   1879.67     1843  
Maryia MironavaRufina AjupovaAyanika Kychkina
Ganna DmytrenkoYulia YurkovaKatarzyna Stanczuk
Joanna SildYa SaiAgata Parahina
Valeriya KryshtalDarina SkorohodYuqing Li
Shihua GaoBattsetseg BukhbatKrisztina Egri
Bilguundari BinderyaUranmunkh LochingavaaEylul Benzer
 Ronde 9 
 za 05-11-2016  Uranmunkh Lochingavaa  - Battsetseg Bukhbat  0-2Partij
 Shihua Gao  - Darina Skorohod (1933) 1-1Partij
 Joanna Sild (1847) - Eylul Benzer  2-0Partij
 Bilguundari Binderya  - Ya Sai (1969) 0-2Partij
 Krisztina Egri (1891) - Yulia Yurkova (2002) 0-2Partij
 Ganna Dmytrenko (1961) - Yuqing Li  1-1Partij
 Valeriya Kryshtal (2025) - Maryia Mironava (2008) 0-2Partij
 Ayanika Kychkina (2078) - Katarzyna Stanczuk (2039) 1-1Partij
 Rufina Ajupova (2007) - Agata Parahina (1983) 1-1