HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Juniors Vitebsk 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Christina Osipova MFF 2038   Jun   9 4 5 0 13 73 85
2   Ganna Dmytrenko  1977   Jun   9 3 6 0 12 74 87
3   Agata Parahina  1983   Jun   9 4 4 1 12 72 85
4   Palina Petrusiova  2064   Jun   9 2 7 0 11 75 88
5   Maryia Mironava MFF 2035   Jun   9 2 7 0 11 74 87
6   Elena Cesnokova MFF 2149   Jun   9 3 5 1 11 72 85
7   Marija Koleda  1992   Jun   9 3 4 2 10 70 83
8   Katarzyna Stanczuk MFF 2060   Jun   9 3 4 2 10 69 81
9   Magdalena Nereda  1917   Jun   9 2 6 1 10 68 79
10   Vira Popruha  1953   Jun   9 4 2 3 10 52 64
11   Ayanika Kychkina MFF 2092   Jun   9 3 4 2 10 49 59
12   Anastasia Arhangelskaja  1959   Jun   9 3 3 3 9 73 86
13   Anneli Trees  1926   Jun   9 3 3 3 9 69 81
14   Aliaksandra Spirina  1960   Jun   9 3 3 3 9 68 81
15   Digna Jonikaite  1886   Jun   9 3 3 3 9 62 73
16   Marta Bankowska  2047   Jun   9 3 3 3 9 55 65
17   Sara Habilaj  1874   Jun   9 2 1 6 5 58 70
18   Martyna Lipka  1907   Jun   9 1 2 6 4 59 72
19   Britta-Elisabeth Koorem  1881   Jun   9 1 2 6 4 56 66
20   Tatsiana Dzenis  1843   Jun   9 1 0 8 2 56 68
Christina OsipovaGanna DmytrenkoAgata Parahina
Palina PetrusiovaMaryia MironavaElena Cesnokova
Marija KoledaKatarzyna StanczukMagdalena Nereda
Vira PopruhaAyanika KychkinaAnastasia Arhangelskaja
Anneli TreesAliaksandra SpirinaDigna Jonikaite
Marta BankowskaMartyna Lipka
Britta-Elisabeth KooremTatsiana Dzenis
 Ronde 9 
 ma 07-08-2017  Tatsiana Dzenis (1843) - Marta Bankowska (2047) 0-2
 Digna Jonikaite (1886) - Britta-Elisabeth Koorem (1881) 2-0
 Vira Popruha (1953) - Martyna Lipka (1907) 2-0
 Ayanika Kychkina (2092) - Sara Habilaj (1874) 2-0
 Marija Koleda (1992) - Aliaksandra Spirina (1960) 1-1
 Ganna Dmytrenko (1977) - Anneli Trees (1926) 2-0
 Maryia Mironava (2035) - Katarzyna Stanczuk (2060) 1-1
 Elena Cesnokova (2149) - Magdalena Nereda (1917) 1-1
 Christina Osipova (2038) - Anastasia Arhangelskaja (1959) 2-0
 Agata Parahina (1983) - Palina Petrusiova (2064) 1-1