HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Boys Dabki 2017

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Anton Bursuk  2120   Jun   9 4 5 0 13   2111.67     2120  
2   Karol Cichocki MF 2204   Jun   9 3 6 0 12   2121.89     2204  
3   Egor Bobkov MF 2094   Jun   9 3 6 0 12   2120.22     2094  
4   Chenfan Wang  2083   Jun   9 3 6 0 12   2110.33     2083  
5   Uladzislau Valjuk MF 2180   Jun   9 3 6 0 12   2104.22     2180  
6   Dzmitry Nemets  2115   Jun   9 2 7 0 11   2123.00     2115  
7   Jitse Slump MI 2273   Jun   9 2 7 0 11   2082.67     2273  
8   Nick Waterink MF 2165   Jun   9 4 3 2 11   2010.44     2165  
9   Roman Ldokov  2102   Jun   9 3 4 2 10   2089.11     2102  
10   Mitchel Mensinga  2102   Jun   9 3 4 2 10   2079.56     2102  
11   Shiirevjamts Munkhbaatar MF 2040   Jun   9 4 2 3 10   2075.00     2040  
12   Bogdan Bankowski  2055   Jun   9 2 6 1 10   2071.56     2055  
13   Zhenyu Li GMI 2185   Jun   9 3 4 2 10   2069.00     2185  
14   Zanas Ernestas Aleksandravicius  1989   Jun   9 2 6 1 10   2066.11     1989  
15   Valery Razayeu  2021   Jun   9 3 4 2 10   2047.00     2021  
16   Wouter Morssink  2076   Jun   9 4 2 3 10   2046.44     2076  
17   Anastase Leclerc  2107   Jun   9 3 4 2 10   2033.00     2107  
18   Qianrang Zeng MF 2102   Jun   9 2 5 2 9   2094.22     2102  
19   Anthony Alavoine  2024   Jun   9 2 5 2 9   2090.78     2024  
20   Tushigbayar Altansukh  1987   Jun   9 2 5 2 9   2057.11     1987  
21   David Efimov  2117   Jun   9 1 7 1 9   2055.00     2117  
22   Andreas Tulva  2021   Jun   9 3 3 3 9   2033.78     2021  
23   Arwien Bhagwandas  2053   Jun   9 2 5 2 9   2028.00     2053  
24   Jakub Gazda  2084   Jun   9 3 3 3 9   2008.22     2084  
25   Andrea Cappelletto  1946   Jun   9 2 4 3 8   2015.11     1946  
26   Renards Helfrekts  1900   Jun   9 2 4 3 8   2003.89     1900  
27   Ricards Ositis  1947   Jun   9 2 4 3 8   1981.11     1947  
28   Damiano Leonardi  2035   Jun   9 2 4 3 8   1974.11     2035  
29   Victor Laleuw  1975   Jun   9 3 2 4 8   1969.89     1975  
30   Santosh Bhagwandas  1949   Jun   9 2 3 4 7   2026.56     1949  
31   Louis Lannoy  1900   Jun   9 3 1 5 7   1994.11     1900  
32   Bert Van Hauwermeiren  1899   Jun   9 2 3 4 7   1975.33     1899  
33   Munkh-Orgil Tuvshintugs    Jun   9 2 2 5 6   1980.00     1945  
34   Balint Ambrozy  1915   Jun   9 1 4 4 6   1954.67     1915  
35   Dawid Manczak  1921   Jun   9 1 2 6 4   1983.11     1921  
36   Wiktor Nowolrik    Jun   9 0 0 9 0   1944.78     1900  
 Ronde 9 
 za 04-11-2017  Valery Razayeu (2021) - Mitchel Mensinga (2102) 1-1Partij
 Anthony Alavoine (2024) - Nick Waterink (2165) 0-2Partij
 Jitse Slump (2273) - Dzmitry Nemets (2115) 1-1Partij
 Wouter Morssink (2076) - Karol Cichocki (2204) 0-2Partij
 Zhenyu Li (2185) - Anton Bursuk (2120) 0-2Partij
 Chenfan Wang (2083) - Uladzislau Valjuk (2180) 1-1Partij
 Dawid Manczak (1921) - Balint Ambrozy (1915) 1-1
 Wiktor Nowolrik  - Andrea Cappelletto (1946) 0-2
 Santosh Bhagwandas (1949) - Victor Laleuw (1975) 1-1
 Munkh-Orgil Tuvshintugs  - Ricards Ositis (1947) 0-2
 Bert Van Hauwermeiren (1899) - Andreas Tulva (2021) 0-2
 Damiano Leonardi (2035) - Renards Helfrekts (1900) 1-1
 Louis Lannoy (1900) - Jakub Gazda (2084) 0-2
 Qianrang Zeng (2102) - Tushigbayar Altansukh (1987) 1-1
 Arwien Bhagwandas (2053) - David Efimov (2117) 1-1
 Zanas Ernestas Aleksandravicius (1989) - Bogdan Bankowski (2055) 1-1
 Shiirevjamts Munkhbaatar (2040) - Roman Ldokov (2102) 1-1
 Anastase Leclerc (2107) - Egor Bobkov (2094) 0-2