HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Junioren 2003

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Boudewijn Derkx  2085   Jun   8 6 2 0 14 64 77
2   Roberts Misans MF 2289   Jun   9 5 3 1 13 74 88
3   Thomy Lucien Mbongo    Jun   9 4 4 1 12 76 90
4   Ihar Mikhalchenka  2183   Jun   9 3 6 0 12 70 83
5   Andrei Tolchykau  2058   Jun   9 3 5 1 11 77 91
6   Viesturs Tomass  2131   Jun   9 2 7 0 11 75 87
7   Raido Värik MF 2133   Jun   9 5 1 3 11 74 88
8   Renat Melamed  2053   Jun   9 3 5 1 11 73 85
9   Artem Verovkin  2140   Jun   9 4 3 2 11 65 77
10   Ivan Trofimov  2170   Jun   9 3 4 2 10 72 86
11   Dik de Voogd  2088   Jun   9 3 4 2 10 65 78
12   Mihail Catana    Jun   9 3 4 2 10 63 74
13   Jasper Lemmen MF 2132   Jun   9 3 4 2 10 61 75
14   Radoslaw Wika  2037   Jun   9 3 4 2 10 57 68
15   Justinas Jankunas MF 2230   Jun   10 4 2 4 10 80 94
16   Oyunbaatar Munkhbat  2092   Jun   9 4 1 4 9 70 81
17   Roberto Colomboni  2060   Jun   9 3 3 3 9 53 65
18   Zigmars Dauge  2061   Jun   9 1 6 2 8 69 81
19   Cedric Dusart  2009   Jun   9 1 6 2 8 62 73
  Rim Ishmetov MF 2187   Jun   9 2 4 3 8 62 72
21   Munkhabayar Bat-Erdene    Jun   9 4 0 5 8 59 71
22   Alan Villaeys  1886   Jun   9 2 4 3 8 57 69
23   Daniele Favale  2073   Jun   9 3 2 4 8 55 66
24   Luca Lorusso  1840   Jun   9 3 2 4 8 49 62
25   Gintautas Petraitis  2085   Jun   9 3 1 5 7 66 79
26   Patryk Gronowski  2088   Jun   9 1 5 3 7 61 72
27   Sebastien Duplouy  2100   Jun   9 3 1 5 7 49 59
28   Wim Dekimpe    Jun   9 1 2 6 4 58 72
29   Tom Verkest    Jun   9 0 4 5 4 52 61
30   Abhinav Tondo  2013   Jun   9 0 1 8 1 51 61
Boudewijn DerkxRoberts MisansThomy
Ihar MikhalchenkaAndrei TolchykauViesturs Tomass
Raido VarikRenat Melamed
Ivan TrofimovDik de Voogd
Jasper LemmenRadoslaw Wika
Cedric DusartRim Ishmetov
 Ronde 9 
 ma 01-12-2003  Alan Villaeys (1886) - Wim Dekimpe  2-0Partij
 Roberto Colomboni (2060) - Patryk Gronowski (2088) 2-0Partij
 Mihail Catana  - Jasper Lemmen (2132) 1-1Partij
 Rim Ishmetov (2187) - Dik de Voogd (2088) 0-2Partij
 Viesturs Tomass (2131) - Thomy Lucien Mbongo  1-1Partij
 Raido Värik (2133) - Roberts Misans (2289) 0-2Partij
 Sebastien Duplouy (2100) - Gintautas Petraitis (2085) 2-0
 Abhinav Tondo (2013) - Daniele Favale (2073) 0-2
 Zigmars Dauge (2061) - Luca Lorusso (1840) 1-1
 Oyunbaatar Munkhbat (2092) - Tom Verkest  2-0
 Radoslaw Wika (2037) - Cedric Dusart (2009) 2-0
 Munkhabayar Bat-Erdene  - Artem Verovkin (2140) 0-2
 Andrei Tolchykau (2058) - Renat Melamed (2053) 1-1
 Ivan Trofimov (2170) - Ihar Mikhalchenka (2183) 0-2
 Boudewijn Derkx (2085) - Justinas Jankunas (2230) 2-0