HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Juniors Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpl
1   Elena Cesnokova MFF 2148   Jun   9 4 5 0 13 86
2   Yana Yakubovich MFF 2132   Jun   9 3 6 0 12 87
3   Maryia Mironava MFF 2048   Jun   9 3 6 0 12 85
4   Polina Petruseva MFF 2076   Jun   9 4 3 2 11 88
  Agata Parahina MFF 2028   Jun   9 3 5 1 11 88
6   Katarzyna Stanczuk MFF 2064   Jun   9 4 2 3 10 86
  Merilii Jalg  1947   Jun   9 3 4 2 10 86
8   Valeriia Latushkina  1963   Jun   9 2 6 1 10 84
9   Marta Bankowska CMFF 2107   Jun   9 2 6 1 10 82
10   Anastasiya Glushko CMFF 1988   Jun   9 2 6 1 10 82
  Rufina Ajupova MFF 2057   Jun   9 2 6 1 10 82
12   Magdalena Nereda  1947   Jun   9 3 4 2 10 79
13   Anais Bonnetot  1879   Jun   9 3 4 2 10 71
14   Tamar Visser  1892   Jun   9 3 4 2 10 69
15   Sara Habilaj  1887   Jun   9 4 0 5 8 72
16   Dora Kollner  1798   Jun   9 3 2 4 8 68
17   Anna Krapivina    Jun   9 3 2 4 8 67
18   Britta-Elisabeth Koorem  1853   Jun   9 1 6 2 8 64
19   Oliwia Szwiec  1899   Jun   9 2 4 3 8 63
20   Maaike de Bruin    Jun   9 2 1 6 5 68
21   Karmen Vagula  1868   Jun   9 1 2 6 4 67
 Ronde 9 
 di 07-08-2018  Dora Kollner (1798) - Karmen Vagula (1868) 2-0
 Maaike de Bruin  - Magdalena Nereda (1947) 0-2
 Oliwia Szwiec (1899) - Britta-Elisabeth Koorem (1853) 1-1
 Anais Bonnetot (1879) - Anna Krapivina  2-0
 Sara Habilaj (1887) - Merilii Jalg (1947) 0-2
 Anastasiya Glushko (1988) - Katarzyna Stanczuk (2064) 1-1
 Rufina Ajupova (2057) - Agata Parahina (2028) 1-1
 Yana Yakubovich (2132) - Valeriia Latushkina (1963) 1-1
 Polina Petruseva (2076) - Maryia Mironava (2048) 1-1
 Marta Bankowska (2107) - Elena Cesnokova (2148) 1-1