HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Juniors Vilnius 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Mannen U26 
 Vrouwen U26 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 EK Jeugd Rapid 
 EK Jeugd Blitz 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Elena Cesnokova MFF 2148   Jun   9 4 5 0 13 86 96
2   Yana Yakubovich MFF 2132   Jun   9 3 6 0 12 87 97
3   Maryia Mironava MFF 2048   Jun   9 3 6 0 12 85 89
4   Palina Petrusiova MFF 2076   Jun   9 4 3 2 11 88 98
  Agata Parahina MFF 2028   Jun   9 3 5 1 11 88 96
6   Katarzyna Stanczuk MFF 2064   Jun   9 4 2 3 10 86 94
  Merilii Jalg  1947   Jun   9 3 4 2 10 86 91
8   Valeriia Latushkina  1963   Jun   9 2 6 1 10 84 89
9   Marta Bankowska CMFF 2107   Jun   9 2 6 1 10 82 90
10   Anastasiya Glushko CMFF 1988   Jun   9 2 6 1 10 82 90
  Rufina Ajupova MFF 2057   Jun   9 2 6 1 10 82 90
12   Magdalena Nereda  1947   Jun   9 3 4 2 10 79 84
13   Anais Bonnetot  1879   Jun   9 3 4 2 10 71 71
14   Tamar Visser  1892   Jun   9 3 4 2 10 69 69
15   Sara Habilaj  1887   Jun   9 4 0 5 8 72 72
16   Dora Kollner  1798   Jun   9 3 2 4 8 68 68
17   Anna Krapivina    Jun   9 3 2 4 8 67 67
18   Britta-Elisabeth Koorem  1853   Jun   9 1 6 2 8 64 64
19   Oliwia Szwiec  1899   Jun   9 2 4 3 8 63 63
20   Maaike de Bruin    Jun   9 2 1 6 5 68 68
21   Karmen Vagula  1868   Jun   9 1 2 6 4 67 67
22   Dummy    Jun   9 0 0 9 0 65 69
Elena CesnokovaYana YakubovichMaryia Mironava
Palina PetrusiovaAgata ParahinaKatarzyna Stanczuk
Merilii JalgValeriia LatushkinaMarta Bankowska
Anastasiya GlushkoRufina AjupovaMagdalena Nereda
Anais BonnetotTamar Visser
Dora KollnerBritta-Elisabeth Koorem
Oliwia SzwiecMaaike de Bruin
 Ronde 9 
 di 07-08-2018  Dora Kollner (1798) - Karmen Vagula (1868) 2-0
 Maaike de Bruin  - Magdalena Nereda (1947) 0-2
 Oliwia Szwiec (1899) - Britta-Elisabeth Koorem (1853) 1-1
 Anais Bonnetot (1879) - Anna Krapivina  2-0
 Sara Habilaj (1887) - Merilii Jalg (1947) 0-2
 Anastasiya Glushko (1988) - Katarzyna Stanczuk (2064) 1-1
 Rufina Ajupova (2057) - Agata Parahina (2028) 1-1
 Yana Yakubovich (2132) - Valeriia Latushkina (1963) 1-1
 Palina Petrusiova (2076) - Maryia Mironava (2048) 1-1
 Marta Bankowska (2107) - Elena Cesnokova (2148) 1-1