HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Boys Gomel 2018

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Michael Semyaniuk  2148   Jun   9 5 3 1 13   2111.33     2148  
2   Wouter Wolff MI 2332   Jun   9 4 5 0 13   2097.22     2332  
3   Nick Waterink MF 2152   Jun   9 3 6 0 12   2125.22     2152  
4   Anton Bursuk  2131   Jun   9 3 6 0 12   2109.89     2131  
5   Achille Abel Tra Bi Bah  2077   Jun   9 4 3 2 11   2078.67     2077  
6   Wouter Morssink  2096   Jun   9 3 5 1 11   2068.11     2096  
7   Denis Mezhenin  2107   Jun   9 3 5 1 11   2058.44     2107  
8   Jitse Slump MI 2271   Jun   9 2 7 0 11   2057.67     2271  
9   Shiirevjamts Munkhbaatar MF 2080   Jun   9 4 3 2 11   2052.33     2080  
10   Andrei Mouchan  2068   Jun   9 4 3 2 11   2030.00     2068  
11   Artem Vorobyev    Jun   9 3 4 2 10   2060.67     1973  
12   Valery Razayeu  2067   Jun   9 4 2 3 10   2041.78     2067  
13   Yifu Du  2152   Jun   9 3 4 2 10   1985.56     2152  
14   Yury Tsimanovich  2073   Jun   9 2 5 2 9   2105.11     2073  
15   Dzmitry Nemets MF 2065   Jun   9 2 5 2 9   2093.00     2065  
16   Gatis Klava  1972   Jun   9 2 5 2 9   2027.22     1972  
17   Rohit Sewdajal  1900   Jun   9 2 5 2 9   2011.89     1900  
18   Liudas Kraujalis  1969   Jun   9 3 3 3 9   2007.33     1969  
19   Ivan Psurtsev CMF 2065   Jun   9 2 5 2 9   2003.22     2065  
20   Tomasz Urbanczyk  1950   Jun   9 2 5 2 9   1980.33     1950  
21   Jakub Gazda  2081   Jun   9 2 5 2 9   1964.00     2081  
22   Arwien Bhagwandas  2096   Jun   9 3 2 4 8   2080.89     2096  
23   Gabriele D Amora  2062   Jun   9 2 4 3 8   2004.33     2062  
24   Jianqiang Jin    Jun   9 2 4 3 8   1997.78     1882  
25   Tumurbaatar Tsagaachin    Jun   9 3 2 4 8   1983.44     1881  
26   Shenhao Zhang    Jun   9 2 4 3 8   1969.33     1884  
27   Kristers Lapins  2015   Jun   9 2 4 3 8   1967.33     2015  
28   Szymon Polinceusz  1932   Jun   9 3 2 4 8   1950.22     1932  
29   Purevjargal Bayasgalan  1933   Jun   9 1 4 4 6   2042.33     1933  
30   Ser-Od Byambajav    Jun   9 1 4 4 6   1997.56     1883  
31   Nikita Bakulins  1913   Jun   9 1 4 4 6   1996.56     1913  
32   Karl Richard Esvald  1961   Jun   9 2 2 5 6   1943.78     1961  
33   Nawien Loedoer    Jun   9 0 5 4 5   1972.56     1885  
34   Peter Uzonyi  1886   Jun   9 0 3 6 3   1966.89     1886  
Michael SemyaniukWouter WolffNick Waterink
Anton BursukAchilleWouter Morssink
Denis MezheninJitse SlumpShiirevjamts Munkhbaatar
Andrei MouchanValery Razayeu
Yifu DuYury TsimanovichDzmitry Nemets
Gatis KlavaRohit SewdajalLiudas Kraujalis
Ivan PsurtsevTomasz Urbanczyk
 Ronde 9 
 za 03-11-2018  Wouter Wolff (2332) - Andrei Mouchan (2068) 2-0Partij
 Jitse Slump (2271) - Nick Waterink (2152) 1-1Partij
 Valery Razayeu (2067) - Michael Semyaniuk (2148) 0-2Partij
 Shiirevjamts Munkhbaatar (2080) - Anton Bursuk (2131) 1-1Partij
 Denis Mezhenin (2107) - Wouter Morssink (2096) 1-1Partij
 Dzmitry Nemets (2065) - Achille Abel Tra Bi Bah (2077) 0-2Partij
 Yury Tsimanovich (2073) - Yifu Du (2152) 0-2Partij
 Gatis Klava (1972) - Jakub Gazda (2081) 1-1Partij
 Rohit Sewdajal (1900) - Ivan Psurtsev (2065) 1-1Partij
 Liudas Kraujalis (1969) - Gabriele D Amora (2062) 1-1Partij
 Kristers Lapins (2015) - Shenhao Zhang  1-1Partij
 Szymon Polinceusz (1932) - Jianqiang Jin  1-1Partij
 Purevjargal Bayasgalan (1933) - Tomasz Urbanczyk (1950) 0-2Partij
 Karl Richard Esvald (1961) - Tumurbaatar Tsagaachin  0-2Partij
 Ser-Od Byambajav  - Nawien Loedoer  1-1Partij
 Nikita Bakulins (1913) - Peter Uzonyi (1886) 1-1Partij
 Artem Vorobyev  - Arwien Bhagwandas (2096) 2-0