HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Riga Open Juniors Letland 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 General 
 Women 
 Juniors 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Daniil Ilin CMF 2158   Jun   8 7 1 0 15 74 83
2   Aleksei Bolshakov  2046   Jun   8 4 4 0 12 78 87
3   Kristers Lapins  2004   Jun   8 5 2 1 12 73 80
4   Rita Packauskaite  2002   Jun   8 4 4 0 12 67 72
5   Merilii Jalg  1968   Jun   8 5 1 2 11 76 80
6   Roberts Grisins  1932   Jun   8 4 3 1 11 71 77
7   Zanas Ernestas Aleksandravicius  2027   Jun   8 3 5 0 11 70 77
8   Simona Trifonovaite  1913   Jun   8 4 3 1 11 67 75
9   Darya Nikifarava  2038   Jun   8 4 2 2 10 80 85
10   Priit Lokotar  1887   Jun   8 3 4 1 10 75 83
11   Klavs Norenbergs  1999   Jun   8 4 2 2 10 74 81
12   Nela Kristine Malahovska  1910   Jun   8 3 4 1 10 70 78
13   Rodrigo Jugans  1922   Jun   8 5 0 3 10 67 74
14   Vsevolods Mitrevics  1979   Jun   8 3 4 1 10 67 74
15   Magdalena Nereda  1981   Jun   8 3 4 1 10 66 72
16   Robert Antoi  1917   Jun   8 3 4 1 10 65 72
17   Jelizaveta Zaharova  1901   Jun   8 3 4 1 10 63 68
18   Diana Stecka  1900   Jun   8 4 2 2 10 60 66
19   Alisa Orlova    Jun   8 4 2 2 10 59 64
20   Kirils Gavlass  1900   Jun   8 4 1 3 9 67 72
21   Leonardas Gudynas  1959   Jun   8 2 5 1 9 67 72
22   Myja Plestyte  1919   Jun   8 3 3 2 9 65 71
23   Nikita Bakulins  1906   Jun   8 3 3 2 9 64 68
24   Ivan Surov  1953   Jun   8 4 1 3 9 64 71
25   Algirdas Neironis  1922   Jun   8 3 3 2 9 62 69
26   Uladzislau Astapenka  1900   Jun   8 4 1 3 9 61 65
27   Aleksejs Pelniks    Jun   8 3 3 2 9 59 66
28   Valda Vasariete  1922   Jun   8 4 1 3 9 56 63
29   Matas Sketerskas  1900   Jun   8 3 3 2 9 55 61
30   Emilia Kello  1900   Jun   8 4 1 3 9 51 55
31   Viktorija Nesanira  1906   Jun   8 3 2 3 8 66 70
32   Marija Packauskaite  1899   Jun   8 3 2 3 8 63 67
33   Aiste Pukstaite  1972   Jun   8 3 2 3 8 62 67
34   Roberts Serpans    Jun   8 3 2 3 8 62 67
35   Nariyaana Sergeeva    Jun   8 3 2 3 8 62 67
36   Stanislav Iarukov    Jun   8 2 4 2 8 56 60
37   Violetta Bolshakova    Jun   8 3 2 3 8 55 61
38   Rihards Raginskis-Repse    Jun   8 4 0 4 8 51 55
39   Martins Budreika    Jun   8 1 5 2 7 62 68
40   Elizabete Norenberga  1900   Jun   8 2 3 3 7 59 63
41   Mateusz Muzaj  1921   Jun   8 3 1 4 7 59 64
42   Michail Petrov  1905   Jun   8 2 3 3 7 58 61
43   Renate Kalnina    Jun   8 3 1 4 7 58 63
44   Maksim Kuzminov    Jun   8 3 1 4 7 57 61
45   Diana Malofeja    Jun   8 2 3 3 7 56 56
46   Tanya-Marie Cnossen  1956   Jun   8 2 3 3 7 55 59
47   Darja Drabova  1900   Jun   8 1 5 2 7 54 59
48   Aliaksandra Nemets  1889   Jun   8 2 3 3 7 53 56
49   Michal Muzaj  1947   Jun   8 1 5 2 7 52 58
50   Karlis Kalejs    Jun   8 3 1 4 7 50 50
51   Nikita Vorotnikov    Jun   8 3 1 4 7 50 50
52   Jurgis Stipnieks    Jun   8 3 1 4 7 50 54
53   Jore Sketerskaite    Jun   8 2 3 3 7 50 54
54   Malvine Misane  1900   Jun   8 1 5 2 7 49 54
55   Beate Bitte    Jun   8 1 4 3 6 55 59
56   Karoliina Kurm  1868   Jun   8 2 2 4 6 55 60
57   Eduards Betlers    Jun   8 2 2 4 6 44 47
58   Aleksandr Tabunov    Jun   8 2 2 4 6 42 42
59   Aleksandr Paskov    Jun   8 1 3 4 5 58 63
60   Andrei Astapenka  1900   Jun   8 1 3 4 5 58 64
61   Aliaksei Astapenka  1900   Jun   8 1 3 4 5 51 56
62   Jekaterina Karima Zitnikova  1915   Jun   8 1 3 4 5 50 55
63   Aleksandr Ivanov    Jun   8 2 1 5 5 48 48
64   Safiia Tansykkuzhina    Jun   8 2 0 6 4 53 56
65   Anton Morozov    Jun   8 2 0 6 4 49 49
66   Ilja Trasko    Jun   8 1 2 5 4 46 46
67   Martinus Masanauskas    Jun   8 1 1 6 3 39 39
68   Dummy    Jun   8 0 0 8 0 40 43
 Ronde 8 
 zo 28-07-2019  Martinus Masanauskas  - Eduards Betlers  0-2
 Aleksandr Ivanov  - Aleksandr Paskov  1-1
 Ilja Trasko  - Aleksandr Tabunov  0-2
 Andrei Astapenka (1900) - Jore Sketerskaite  0-2
 Safiia Tansykkuzhina  - Nikita Vorotnikov  0-2
 Aliaksei Astapenka (1900) - Darja Drabova (1900) 0-2
 Jekaterina Karima Zitnikova (1915) - Jurgis Stipnieks  0-2
 Beate Bitte  - Violetta Bolshakova  0-2
 Karoliina Kurm (1868) - Rihards Raginskis-Repse  0-2
 Aliaksandra Nemets (1889) - Martins Budreika  1-1
 Michal Muzaj (1947) - Malvine Misane (1900) 1-1
 Karlis Kalejs  - Tanya-Marie Cnossen (1956) 1-1
 Renate Kalnina  - Uladzislau Astapenka (1900) 0-2
 Diana Malofeja  - Emilia Kello (1900) 0-2
 Michail Petrov (1905) - Matas Sketerskas (1900) 0-2
 Aleksejs Pelniks  - Mateusz Muzaj (1921) 2-0
 Maksim Kuzminov  - Valda Vasariete (1922) 0-2
 Elizabete Norenberga (1900) - Algirdas Neironis (1922) 0-2
 Stanislav Iarukov  - Aiste Pukstaite (1972) 1-1
 Ivan Surov (1953) - Marija Packauskaite (1899) 2-0
 Nariyaana Sergeeva  - Diana Stecka (1900) 0-2
 Alisa Orlova  - Viktorija Nesanira (1906) 2-0
 Roberts Serpans  - Rodrigo Jugans (1922) 0-2
 Leonardas Gudynas (1959) - Nikita Bakulins (1906) 1-1
 Nela Kristine Malahovska (1910) - Jelizaveta Zaharova (1901) 1-1
 Robert Antoi (1917) - Priit Lokotar (1887) 1-1
 Simona Trifonovaite (1913) - Myja Plestyte (1919) 2-0
 Kirils Gavlass (1900) - Roberts Grisins (1932) 0-2
 Vsevolods Mitrevics (1979) - Klavs Norenbergs (1999) 1-1
 Magdalena Nereda (1981) - Zanas Ernestas Aleksandravicius (2027) 1-1
 Kristers Lapins (2004) - Darya Nikifarava (2038) 2-0
 Rita Packauskaite (2002) - Aleksei Bolshakov (2046) 1-1
 Daniil Ilin (2158) - Merilii Jalg (1968) 2-0