HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Boys Izimir 2019

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Hopes Boys 
 Hopes Girls 
 Blitz 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Anatolyi Protodyakonov MF 2200   Jun   9 6 2 1 14   2056.56     2200  
2   Shiirevjamts Munkhbaatar MF 2081   Jun   9 4 5 0 13   2074.78     2081  
3   Ilya Deriglazov  2057   Jun   9 5 2 2 12   2028.33     2057  
4   Zakhar Shybakou  2046   Jun   9 3 5 1 11   2030.11     2046  
5   Harold Poda  1978   Jun   9 4 3 2 11   2023.89     1978  
6   Yifu Du  2163   Jun   9 3 5 1 11   1997.67     2163  
7   Roman Ldokov  2114   Jun   9 2 6 1 10   2039.33     2114  
8   Enes Habilaj  2026   Jun   9 2 6 1 10   2035.67     2026  
9   Jakub Stacewicz  2007   Jun   9 3 4 2 10   2034.00     2007  
10   Arwien Bhagwandas  2096   Jun   9 3 4 2 10   2028.78     2096  
11   Oleksandr Shneider  2066   Jun   9 2 6 1 10   2006.11     2066  
12   Yoann Lebon  2056   Jun   9 2 6 1 10   1979.67     2056  
13   Zanas Ernestas Aleksandravicius  2033   Jun   9 2 5 2 9   2042.89     2033  
14   Gabriele D`Amora  2040   Jun   9 3 3 3 9   2042.22     2040  
15   Gatis Klava  2008   Jun   9 2 5 2 9   2041.22     2008  
16   Ricards Ositis  1996   Jun   9 3 3 3 9   2037.56     1996  
17   Marco de Leeuw  1995   Jun   9 1 7 1 9   2030.44     1995  
18   Szymon Polinceusz  1994   Jun   9 2 5 2 9   2026.00     1994  
19   Vincenzo Sgro  2035   Jun   9 2 5 2 9   2023.56     2035  
20   Hans Rinner  1937   Jun   9 3 3 3 9   1974.78     1937  
21   Zonghao Duan    Jun   9 4 1 4 9   1938.22     1901  
22   Andreas Tulva  2001   Jun   9 1 6 2 8   2027.56     2001  
23   Jelle van der Eng  1932   Jun   9 1 6 2 8   1965.56     1932  
24   Guillaume Bertrand  1948   Jun   9 3 2 4 8   1947.00     1948  
25   Theo Lemaire  2024   Jun   9 1 5 3 7   1975.11     2024  
26   Arnas Sakalauskas  1900   Jun   9 1 5 3 7   1969.44     1900  
27   Antonie Perrin  1910   Jun   9 2 2 5 6   1949.33     1910  
28   Barnabas Kollner  1814   Jun   9 1 4 4 6   1926.67     1814  
29   Nawien Loedoer  1900   Jun   9 2 1 6 5   1931.11     1900  
30   Balint Ambrozy  1858   Jun   9 0 2 7 2   1932.44     1858  
 Ronde 9 
 za 02-11-2019  Arnas Sakalauskas (1900) - Barnabas Kollner (1814) 1-1Partij
 Guillaume Bertrand (1948) - Nawien Loedoer (1900) 2-0Partij
 Hans Rinner (1937) - Balint Ambrozy (1858) 2-0Partij
 Antonie Perrin (1910) - Zonghao Duan  0-2Partij
 Jelle van der Eng (1932) - Andreas Tulva (2001) 1-1Partij
 Theo Lemaire (2024) - Ricards Ositis (1996) 0-2Partij
 Szymon Polinceusz (1994) - Zanas Ernestas Aleksandravicius (2033) 1-1Partij
 Harold Poda (1978) - Gabriele D`Amora (2040) 2-0Partij
 Marco de Leeuw (1995) - Vincenzo Sgro (2035) 1-1Partij  
 Ilya Deriglazov (2057) - Zakhar Shybakou (2046) 1-1Partij
 Gatis Klava (2008) - Yifu Du (2163) 0-2Partij
 Enes Habilaj (2026) - Oleksandr Shneider (2066) 1-1Partij
 Jakub Stacewicz (2007) - Yoann Lebon (2056) 1-1Partij
 Anatolyi Protodyakonov (2200) - Arwien Bhagwandas (2096) 2-0Partij  
 Shiirevjamts Munkhbaatar (2081) - Roman Ldokov (2114) 1-1Partij