HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Bamako 1995

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12
 Alle uitslagen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Alexander Getmanski    Jun   12 6 6 0 18 163 241
2   Vladislav Fridman    Jun   12 5 6 1 16 167 212
3   Konstantin Aleksejev  2235   Jun   12 5 6 1 16 164 213
4   Mark Kemperman    Jun   12 4 8 0 16 162 207
5   Evgueni Filatov    Jun   12 4 7 1 15 167 200
6   Mariusz Adamaszek    Jun   12 4 6 2 14 167 185
7   Jean Loup Clement    Jun   12 5 4 3 14 137 146
8   Mark Hoogakker    Jun   12 6 2 4 14 136 141
9   Pavel Iljin    Jun   12 2 9 1 13 159 164
10   Indrek Peenmaa    Jun   12 4 5 3 13 157 152
11   Mustafa Durdyev MI 2290   Jun   12 1 11 0 13 156 168
12   Alou Konate    Jun   12 5 3 4 13 139 125
13   Kenneth Karp  2130   Jun   12 4 5 3 13 128 123
14   Martin Dolfing    Jun   12 3 6 3 12 168 162
15   Kaspars Ernstsons  2206   Jun   12 3 6 3 12 166 155
16   D. Roumantsiev    Jun   12 1 10 1 12 157 155
17   Souleymane Keita    Jun   12 5 2 5 12 154 139
18   Bryan Wollaert    Jun   12 3 6 3 12 153 133
19   Aleksej Domchev    Jun   12 4 4 4 12 144 128
20   M. Diouara    Jun   23 1 10 12 12 244 108
21   Arnaud Dautremepuis    Jun   12 3 5 4 11 137 103
22   Moussa Kissima Tounkara    Jun   12 2 6 4 10 130 109
23   Mohamed Sy    Jun   12 1 5 6 7 137 64
24   Tijs Demasure    Jun   12 2 2 8 6 136 53
25   Christoph Kuhn    Jun   12 1 3 8 5 136 53
Alexander Getmanski
Mark KempermanMariusz Adamaszek
JeanMark HoogakkerPavel Iljin
Mustafa Durdyev
Kenneth KarpMartin Dolfing
Souleymane KeitaBryan Wollaert
Aleksej Domchev
 Ronde 12 
 wo 27-12-1995  Bryan Wollaert  - Christoph Kuhn  2-0
 Moussa Kissima Tounkara  - D. Roumantsiev  1-1
 Indrek Peenmaa  - Mohamed Sy  2-0
 Alou Konate  - Alexander Getmanski  0-2
 Mark Kemperman  - Mustafa Durdyev (2290) 1-1
 Pavel Iljin  - Konstantin Aleksejev (2235) 1-1
 Evgueni Filatov  - Souleymane Keita  2-0
 Kaspars Ernstsons (2206) - Mark Hoogakker  0-2
 Aleksej Domchev  - Mariusz Adamaszek  0-2
 Martin Dolfing  - M. Diouara  2-0
 M. Diouara  - Kenneth Karp (2130) 0-2
 Tijs Demasure  - Arnaud Dautremepuis  1-1
 Jean Loup Clement  - Vladislav Fridman  1-1