HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Minsk Mazowiecki 2004

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Roberts Misans MI 2272   Jun   9 3 6 0 12 74 85
2   Aleksei Mironov MF 2210   Jun   9 2 7 0 11 75 87
3   Rik Keurentjes  2151   Jun   9 2 7 0 11 74 86
  Ihar Mikhalchenka  2236   Jun   9 2 7 0 11 74 86
5   Vladimir Egorov    Jun   9 3 5 1 11 72 84
6   Raido Värik MF 2138   Jun   9 2 7 0 11 70 82
7   Thomy Lucien Mbongo    Jun   9 3 5 1 11 68 80
8   Boudewijn Derkx MF 2192   Jun   9 2 7 0 11 67 78
9   Jasper Lemmen MF 2184   Jun   9 1 8 0 10 72 84
10   Benno Butulis MF 2158   Jun   9 2 6 1 10 66 77
  Ben Provoost  2181   Jun   9 1 8 0 10 66 77
12   Danny Slotboom  2158   Jun   9 2 6 1 10 65 76
13   Martins Junkurens  2108   Jun   9 2 5 2 9 70 81
14   Gintautas Petraitis  2050   Jun   9 2 5 2 9 66 77
  Ivan Trofimov  2135   Jun   9 1 7 1 9 66 77
16   Ilya Tokmakov  2148   Jun   9 2 5 2 9 64 75
17   Przemyslaw Kosobudzki  2043   Jun   9 1 7 1 9 59 69
18   Konrad Wachowski  2024   Jun   9 3 3 3 9 58 70
19   Nargiz Mamedova    Jun   9 3 3 3 9 54 65
20   Uladzislau Splendzer  2059   Jun   9 2 4 3 8 69 81
21   Glib Ushakov  2096   Jun   9 2 4 3 8 59 70
22   Bartosz Socha  2044   Jun   9 3 2 4 8 58 69
23   Roberto Colomboni  2042   Jun   9 2 4 3 8 55 66
24   Imre Anton  2052   Jun   9 1 3 5 5 56 67
25   Wim Dekimpe    Jun   9 0 3 6 3 57 67
26   Riho Briker  1752   Jun   9 0 2 7 2 56 66
Roberts MisansRik Keurentjes
Ihar MikhalchenkaVladimir EgorovRaido Varik
ThomyBoudewijn DerkxJasper Lemmen
Benno ButulisBen ProvoostDanny Slotboom
Martins JunkurensGintautas PetraitisIvan Trofimov
Ilya Tokmakov
Uladzislau Splendzer
 Ronde 9 
 wo 22-12-2004  Raido Värik (2138) - Vladimir Egorov  1-1Partij
 Ivan Trofimov (2135) - Konrad Wachowski (2024) 1-1Partij
 Bartosz Socha (2044) - Danny Slotboom (2158) 0-2Partij
 Gintautas Petraitis (2050) - Riho Briker (1752) 1-1Partij
 Aleksei Mironov (2210) - Ihar Mikhalchenka (2236) 1-1Partij
 Jasper Lemmen (2184) - Ben Provoost (2181) 1-1Partij
 Przemyslaw Kosobudzki (2043) - Ilya Tokmakov (2148) 1-1Partij
 Rik Keurentjes (2151) - Roberts Misans (2272) 1-1Partij
 Martins Junkurens (2108) - Thomy Lucien Mbongo  0-2Partij
 Boudewijn Derkx (2192) - Roberto Colomboni (2042) 2-0Partij
 Benno Butulis (2158) - Uladzislau Splendzer (2059) 2-0Partij
 Glib Ushakov (2096) - Imre Anton (2052) 2-0
 Wim Dekimpe  - Nargiz Mamedova  0-2