HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Cadets Szczecin 2008

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Roel Boomstra MI 2277   Asp   9 6 2 1 14 76 90
2   Mikhaylo Kolobov  2015   Asp   9 6 2 1 14 73 87
3   Konstantin Kovalevskij  2017   Asp   9 4 5 0 13 72 86
4   Mateusz Piatek  1959   Asp   9 4 5 0 13 68 82
5   Denis Shkatula    Asp   9 5 2 2 12 70 84
6   Nick Hoving  2028   Asp   9 2 7 0 11 70 83
7   Dmitrij Abarinov    Asp   9 3 5 1 11 69 83
8   Nikolai Nikanorov  2082   Asp   9 3 4 2 10 69 83
9   Valdemars Veinbergs    Asp   9 4 2 3 10 66 80
10   Andrejs Cehanovics  1960   Asp   9 4 2 3 10 65 78
11   Wladyslaw Daliga  1902   Asp   9 2 6 1 10 60 71
12   Alexander Safonov  2012   Asp   8 4 1 3 9 68 82
13   Vladislav Mazur  1984   Asp   8 1 7 0 9 55 66
14   Luca Salvato  1900   Asp   9 2 5 2 9 70 84
  Anvar Novruzov    Asp   9 4 1 4 9 70 84
16   Anti Ingel  1984   Asp   9 2 5 2 9 66 80
17   Przemyslaw Paleczny    Asp   9 3 3 3 9 65 78
  Michel Stempher  2038   Asp   9 2 5 2 9 65 76
19   Anthon Hanssens  1974   Asp   9 2 5 2 9 62 76
  Pierre Tortereau    Asp   9 2 5 2 9 62 72
21   Franck Cubier    Asp   9 2 5 2 9 60 73
  Hein De Cokere  1950   Asp   9 3 3 3 9 60 70
23   Lukas Vengelis  1900   Asp   9 3 3 3 9 59 68
24   Erik Jaanimäe    Asp   9 4 1 4 9 58 68
25   Olegs Grudins    Asp   9 2 4 3 8 66 79
26   Gerardo Pititto    Asp   9 2 4 3 8 63 76
27   Arkadiusz Slezak    Asp   9 1 5 3 7 60 74
28   Maximilian Frese    Asp   9 2 3 4 7 59 72
29   Eljus Sipovski    Asp   9 2 3 4 7 51 65
  Pierrick Hellequin    Asp   9 2 3 4 7 51 64
  Daniel Borsos    Asp   9 3 1 5 7 51 64
32   David Szekeres    Asp   9 2 0 7 4 53 63
33   Stefano Valentini    Asp   9 1 2 6 4 51 63
34   Adam Baumgartner    Asp   9 0 0 9 0 50 60
 Ronde 9 
 wo 06-08-2008  Anthon Hanssens (1974) - Arkadiusz Slezak  2-0Partij
 Hein De Cokere (1950) - Daniel Borsos  2-0Partij
 Mikhaylo Kolobov (2015) - Mateusz Piatek (1959) 1-1
 Roel Boomstra (2277) - Dmitrij Abarinov  1-1
 Konstantin Kovalevskij (2017) - Anvar Novruzov  2-0
 Luca Salvato (1900) - Denis Shkatula  0-2
 Wladyslaw Daliga (1902) - Valdemars Veinbergs  1-1
 Przemyslaw Paleczny  - Nick Hoving (2028) 0-2
 Vladislav Mazur (1984) - Alexander Safonov (2012) -
 Pierre Tortereau  - Nikolai Nikanorov (2082) 1-1
 Anti Ingel (1984) - Michel Stempher (2038) 1-1
 Olegs Grudins  - Andrejs Cehanovics (1960) 0-2
 Lukas Vengelis (1900) - Eljus Sipovski  2-0
 Maximilian Frese  - Franck Cubier  0-2
 Erik Jaanimäe  - David Szekeres  2-0
 Stefano Valentini  - Gerardo Pititto  0-2
 Adam Baumgartner  - Pierrick Hellequin  0-2