HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Cadets Hijken DTC 2009

    
    Link   

 Juniors Girls 
 Juniors Boys 
 Cadets Girls 
 Cadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Hopes Girls 
 Hopes Boys 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Ayyyna Karpova-Sobakina  2153   Asp   9 4 5 0 13 78 91
2   Aygul Idrisova    Asp   9 4 5 0 13 75 88
3   Karlijn Overes  1938   Asp   9 4 4 1 12 80 93
4   Anastasia Baryshava    Asp   9 4 4 1 12 76 89
5   Nika Leopoldova    Asp   9 3 5 1 11 77 90
  Arleta Flisikowska  1974   Asp   9 3 5 1 11 77 90
7   Heike Verheul  1945   Asp   9 2 7 0 11 75 88
8   Sabina Kovalevskaja    Asp   9 4 3 2 11 69 81
9   Helina Rajasalu  2038   Asp   9 4 3 2 11 67 80
10   Marharyta Khramtsova    Asp   9 3 4 2 10 70 83
11   Ieva Brantevica  1984   Asp   9 4 2 3 10 67 78
12   Laura Timmerman  1921   Asp   9 1 8 0 10 66 79
13   Ivanna Ivasyk    Asp   9 3 4 2 10 59 71
14   Michelle Roumans  1897   Asp   9 3 2 4 8 65 78
15   Karina Latysovic    Asp   9 3 2 4 8 62 74
  Elvia Sõber  1973   Asp   9 2 4 3 8 62 73
17   Monika Pyrcz    Asp   9 1 6 2 8 59 70
18   Lotte Aleven  1900   Asp   9 2 4 3 8 56 67
19   Anna Graczyk    Asp   9 2 4 3 8 52 63
20   Janet Tamm    Asp   9 2 4 3 8 49 59
21   Denise van Dam    Asp   9 2 3 4 7 61 74
22   Elina Breidaga    Asp   9 2 3 4 7 58 69
23   Ruta Balasa    Asp   9 2 2 5 6 48 60
24   Beata Balogh    Asp   9 1 3 5 5 52 63
25   Xenia Rogojiner    Asp   9 2 1 6 5 51 62
26   Simona Pagani    Asp   9 1 1 7 3 49 59
 Ronde 9 
 do 06-08-2009  Karlijn Overes (1938) - Aygul Idrisova  0-2Partij
 Ayyyna Karpova-Sobakina (2153) - Marharyta Khramtsova  2-0Partij
 Anastasia Baryshava  - Nika Leopoldova  1-1Partij
 Heike Verheul (1945) - Arleta Flisikowska (1974) 1-1Partij
 Sabina Kovalevskaja  - Karina Latysovic  2-0Partij
 Michelle Roumans (1897) - Helina Rajasalu (2038) 0-2Partij
 Ieva Brantevica (1984) - Laura Timmerman (1921) 1-1Partij
 Ivanna Ivasyk  - Denise van Dam  2-0Partij
 Monika Pyrcz  - Elvia Sõber (1973) 1-1Partij
 Janet Tamm  - Ruta Balasa  1-1Partij
 Xenia Rogojiner  - Lotte Aleven (1900) 0-2Partij
 Beata Balogh  - Anna Graczyk  0-2Partij
 Elina Breidaga  - Simona Pagani  2-0Partij