HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Cadets Hijken DTC 2009

    
    Link   

 Juniors Girls 
 Juniors Boys 
 Cadets Girls 
 Cadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Hopes Girls 
 Hopes Boys 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Arleta Flisikowska  1974   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Nika Leopoldova    Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Elina Breidaga    Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Karina Latysovic    Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Sabina Kovalevskaja    Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Ieva Brantevica  1984   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Anastasia Baryshava    Asp   1 1 0 0 2 0 0
8   Ayyyna Karpova-Sobakina  2153   Asp   1 1 0 0 2 0 0
9   Aygul Idrisova    Asp   1 1 0 0 2 0 0
10   Karlijn Overes  1938   Asp   1 1 0 0 2 0 0
11   Heike Verheul  1945   Asp   1 1 0 0 2 0 0
12   Laura Timmerman  1921   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Monika Pyrcz    Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Anna Graczyk    Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Helina Rajasalu  2038   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
16   Marharyta Khramtsova    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Simona Pagani    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Lotte Aleven  1900   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Ivanna Ivasyk    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Michelle Roumans  1897   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Janet Tamm    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Ruta Balasa    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Beata Balogh    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Xenia Rogojiner    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Denise van Dam    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Elvia Sõber  1973   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 za 01-08-2009  Denise van Dam  - Aygul Idrisova  0-2Partij
 Xenia Rogojiner  - Nika Leopoldova  0-2Partij
 Karina Latysovic  - Ruta Balasa  2-0Partij
 Karlijn Overes (1938) - Ivanna Ivasyk  2-0Partij
 Anna Graczyk  - Helina Rajasalu (2038) 1-1Partij
 Marharyta Khramtsova  - Anastasia Baryshava  0-2Partij
 Ieva Brantevica (1984) - Simona Pagani  2-0Partij
 Laura Timmerman (1921) - Monika Pyrcz  1-1Partij
 Lotte Aleven (1900) - Sabina Kovalevskaja  0-2Partij
 Michelle Roumans (1897) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2153) 0-2Partij
 Janet Tamm  - Elina Breidaga  0-2Partij
 Arleta Flisikowska (1974) - Beata Balogh  2-0Partij
 Elvia Sõber (1973) - Heike Verheul (1945) 0-2Partij