HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Cadets Hijken DTC 2009

    
    Link   

 Juniors Girls 
 Juniors Boys 
 Cadets Girls 
 Cadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Hopes Girls 
 Hopes Boys 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Karlijn Overes  1938   Asp   3 3 0 0 6 4 8
2   Nika Leopoldova    Asp   3 2 1 0 5 4 9
3   Heike Verheul  1945   Asp   3 2 1 0 5 3 8
4   Ayyyna Karpova-Sobakina  2153   Asp   3 2 1 0 5 3 6
5   Aygul Idrisova    Asp   3 2 1 0 5 3 6
6   Sabina Kovalevskaja    Asp   3 2 0 1 4 4 10
7   Anastasia Baryshava    Asp   3 2 0 1 4 3 9
8   Karina Latysovic    Asp   3 2 0 1 4 2 7
  Ieva Brantevica  1984   Asp   3 2 0 1 4 2 6
10   Arleta Flisikowska  1974   Asp   3 1 1 1 3 5 10
11   Laura Timmerman  1921   Asp   3 0 3 0 3 3 8
  Helina Rajasalu  2038   Asp   3 1 1 1 3 3 8
  Elina Breidaga    Asp   3 1 1 1 3 3 8
  Elvia Sõber  1973   Asp   3 1 1 1 3 3 8
  Anna Graczyk    Asp   3 0 3 0 3 3 6
16   Marharyta Khramtsova    Asp   3 1 1 1 3 2 6
17   Michelle Roumans  1897   Asp   3 1 0 2 2 4 9
  Ruta Balasa    Asp   3 1 0 2 2 4 8
19   Ivanna Ivasyk    Asp   3 0 2 1 2 3 9
  Denise van Dam    Asp   3 0 2 1 2 3 8
21   Lotte Aleven  1900   Asp   3 0 2 1 2 2 6
22   Simona Pagani    Asp   3 0 1 2 1 4 8
23   Monika Pyrcz    Asp   3 0 1 2 1 3 6
  Janet Tamm    Asp   3 0 1 2 1 3 6
25   Xenia Rogojiner    Asp   3 0 1 2 1 2 7
  Beata Balogh    Asp   3 0 1 2 1 2 5
 Ronde 3 
 zo 02-08-2009  Heike Verheul (1945) - Nika Leopoldova  1-1Partij
 Karlijn Overes (1938) - Sabina Kovalevskaja  2-0Partij
 Helina Rajasalu (2038) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2153) 0-2Partij
 Arleta Flisikowska (1974) - Aygul Idrisova  0-2Partij
 Karina Latysovic  - Simona Pagani  2-0Partij
 Ruta Balasa  - Anastasia Baryshava  0-2Partij
 Michelle Roumans (1897) - Ieva Brantevica (1984) 0-2Partij
 Anna Graczyk  - Elvia Sõber (1973) 1-1Partij
 Laura Timmerman (1921) - Elina Breidaga  1-1Partij
 Denise van Dam  - Janet Tamm  1-1Partij
 Marharyta Khramtsova  - Monika Pyrcz  2-0Partij
 Lotte Aleven (1900) - Ivanna Ivasyk  1-1Partij
 Xenia Rogojiner  - Beata Balogh  1-1Partij