HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Cadets Hijken DTC 2009

    
    Link   

 Juniors Girls 
 Juniors Boys 
 Cadets Girls 
 Cadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Hopes Girls 
 Hopes Boys 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Karlijn Overes  1938   Asp   4 3 1 0 7 11 17
2   Ayyyna Karpova-Sobakina  2153   Asp   4 2 2 0 6 10 17
3   Nika Leopoldova    Asp   4 2 2 0 6 10 16
4   Heike Verheul  1945   Asp   4 2 2 0 6 9 15
5   Aygul Idrisova    Asp   4 2 2 0 6 9 15
6   Anastasia Baryshava    Asp   4 3 0 1 6 8 15
7   Sabina Kovalevskaja    Asp   4 2 1 1 5 9 16
  Ieva Brantevica  1984   Asp   4 2 1 1 5 9 15
  Arleta Flisikowska  1974   Asp   4 2 1 1 5 9 15
10   Helina Rajasalu  2038   Asp   4 2 1 1 5 6 12
11   Marharyta Khramtsova    Asp   4 1 2 1 4 8 14
  Karina Latysovic    Asp   4 2 0 2 4 8 14
13   Michelle Roumans  1897   Asp   4 2 0 2 4 7 13
  Elvia Sõber  1973   Asp   4 1 2 1 4 7 13
  Laura Timmerman  1921   Asp   4 0 4 0 4 7 13
16   Denise van Dam    Asp   4 1 2 1 4 5 11
17   Elina Breidaga    Asp   4 1 1 2 3 9 15
  Anna Graczyk    Asp   4 0 3 1 3 9 14
19   Ivanna Ivasyk    Asp   4 0 3 1 3 6 13
20   Xenia Rogojiner    Asp   4 1 1 2 3 4 10
21   Ruta Balasa    Asp   4 1 0 3 2 8 14
  Monika Pyrcz    Asp   4 0 2 2 2 8 13
23   Lotte Aleven  1900   Asp   4 0 2 2 2 7 12
  Beata Balogh    Asp   4 0 2 2 2 7 12
  Janet Tamm    Asp   4 0 2 2 2 7 11
26   Simona Pagani    Asp   4 0 1 3 1 7 12
 Ronde 4 
 ma 03-08-2009  Ayyyna Karpova-Sobakina (2153) - Karlijn Overes (1938) 1-1Partij
 Ieva Brantevica (1984) - Heike Verheul (1945) 1-1Partij
 Aygul Idrisova  - Nika Leopoldova  1-1Partij
 Sabina Kovalevskaja  - Marharyta Khramtsova  1-1Partij
 Anastasia Baryshava  - Karina Latysovic  2-0Partij
 Arleta Flisikowska (1974) - Anna Graczyk  2-0Partij
 Elvia Sõber (1973) - Laura Timmerman (1921) 1-1Partij
 Elina Breidaga  - Helina Rajasalu (2038) 0-2Partij
 Ivanna Ivasyk  - Beata Balogh  1-1Partij
 Lotte Aleven (1900) - Michelle Roumans (1897) 0-2Partij
 Denise van Dam  - Ruta Balasa  2-0Partij
 Simona Pagani  - Xenia Rogojiner  0-2Partij
 Monika Pyrcz  - Janet Tamm  1-1Partij