HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Cadets Hijken DTC 2009

    
    Link   

 Juniors Girls 
 Juniors Boys 
 Cadets Girls 
 Cadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Hopes Girls 
 Hopes Boys 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Karlijn Overes  1938   Asp   5 3 2 0 8 20 28
2   Ayyyna Karpova-Sobakina  2153   Asp   5 3 2 0 8 19 27
3   Aygul Idrisova    Asp   5 2 3 0 7 19 26
4   Anastasia Baryshava    Asp   5 3 1 1 7 17 25
5   Heike Verheul  1945   Asp   5 2 3 0 7 16 24
6   Arleta Flisikowska  1974   Asp   5 3 1 1 7 15 23
7   Nika Leopoldova    Asp   5 2 2 1 6 19 27
8   Sabina Kovalevskaja    Asp   5 2 2 1 6 17 25
9   Marharyta Khramtsova    Asp   5 2 2 1 6 15 22
10   Helina Rajasalu  2038   Asp   5 2 2 1 6 12 20
  Laura Timmerman  1921   Asp   5 1 4 0 6 12 19
12   Ieva Brantevica  1984   Asp   5 2 1 2 5 18 25
13   Elvia Sõber  1973   Asp   5 1 3 1 5 15 22
14   Michelle Roumans  1897   Asp   5 2 1 2 5 13 21
15   Ivanna Ivasyk    Asp   5 1 3 1 5 12 20
16   Xenia Rogojiner    Asp   5 2 1 2 5 8 14
17   Karina Latysovic    Asp   5 2 0 3 4 15 22
18   Denise van Dam    Asp   5 1 2 2 4 13 20
19   Janet Tamm    Asp   5 1 2 2 4 10 15
20   Elina Breidaga    Asp   5 1 1 3 3 17 24
21   Anna Graczyk    Asp   5 0 3 2 3 16 23
  Monika Pyrcz    Asp   5 0 3 2 3 16 22
23   Lotte Aleven  1900   Asp   5 0 3 2 3 13 19
24   Simona Pagani    Asp   5 1 1 3 3 12 17
25   Beata Balogh    Asp   5 0 2 3 2 15 22
26   Ruta Balasa    Asp   5 1 0 4 2 13 20
 Ronde 5 
 di 04-08-2009  Heike Verheul (1945) - Karlijn Overes (1938) 1-1Partij
 Nika Leopoldova  - Ayyyna Karpova-Sobakina (2153) 0-2Partij
 Aygul Idrisova  - Anastasia Baryshava  1-1Partij
 Helina Rajasalu (2038) - Sabina Kovalevskaja  1-1Partij
 Ieva Brantevica (1984) - Arleta Flisikowska (1974) 0-2Partij
 Marharyta Khramtsova  - Denise van Dam  2-0Partij
 Laura Timmerman (1921) - Karina Latysovic  2-0Partij
 Michelle Roumans (1897) - Elvia Sõber (1973) 1-1Partij
 Xenia Rogojiner  - Anna Graczyk  2-0Partij
 Elina Breidaga  - Ivanna Ivasyk  0-2Partij
 Ruta Balasa  - Simona Pagani  0-2Partij
 Monika Pyrcz  - Lotte Aleven (1900) 1-1Partij
 Janet Tamm  - Beata Balogh  2-0Partij