HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Cadets Hijken DTC 2009

    
    Link   

 Juniors Girls 
 Juniors Boys 
 Cadets Girls 
 Cadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Hopes Girls 
 Hopes Boys 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Ayyyna Karpova-Sobakina  2153   Asp   7 3 4 0 10 45 55
2   Karlijn Overes  1938   Asp   7 3 4 0 10 45 55
3   Aygul Idrisova    Asp   7 3 4 0 10 42 51
4   Heike Verheul  1945   Asp   7 2 5 0 9 43 53
  Anastasia Baryshava    Asp   7 3 3 1 9 43 53
6   Nika Leopoldova    Asp   7 3 3 1 9 42 52
  Arleta Flisikowska  1974   Asp   7 3 3 1 9 42 52
8   Sabina Kovalevskaja    Asp   7 3 3 1 9 38 48
9   Helina Rajasalu  2038   Asp   7 3 3 1 9 36 46
10   Marharyta Khramtsova    Asp   7 2 4 1 8 39 48
11   Laura Timmerman  1921   Asp   7 1 6 0 8 36 46
12   Ieva Brantevica  1984   Asp   7 3 1 3 7 41 50
13   Michelle Roumans  1897   Asp   7 3 1 3 7 35 45
14   Elvia Sõber  1973   Asp   7 2 3 2 7 33 42
15   Ivanna Ivasyk    Asp   7 2 3 2 7 32 42
16   Monika Pyrcz    Asp   7 1 4 2 6 33 42
  Anna Graczyk    Asp   7 1 4 2 6 33 42
18   Denise van Dam    Asp   7 2 2 3 6 32 42
  Karina Latysovic    Asp   7 2 2 3 6 32 41
20   Lotte Aleven  1900   Asp   7 1 4 2 6 30 39
21   Janet Tamm    Asp   7 1 3 3 5 29 36
22   Xenia Rogojiner    Asp   7 2 1 4 5 27 36
23   Elina Breidaga    Asp   7 1 2 4 4 35 44
24   Ruta Balasa    Asp   7 2 0 5 4 26 35
25   Simona Pagani    Asp   7 1 1 5 3 29 36
26   Beata Balogh    Asp   7 0 3 4 3 28 37
 Ronde 7 
 wo 05-08-2009  Ayyyna Karpova-Sobakina (2153) - Heike Verheul (1945) 1-1Partij
 Nika Leopoldova  - Karlijn Overes (1938) 1-1Partij
 Michelle Roumans (1897) - Aygul Idrisova  0-2Partij
 Arleta Flisikowska (1974) - Anastasia Baryshava  1-1Partij
 Denise van Dam  - Sabina Kovalevskaja  0-2Partij
 Ieva Brantevica (1984) - Helina Rajasalu (2038) 0-2Partij
 Marharyta Khramtsova  - Laura Timmerman (1921) 1-1Partij
 Xenia Rogojiner  - Elvia Sõber (1973) 0-2Partij
 Karina Latysovic  - Lotte Aleven (1900) 1-1Partij
 Janet Tamm  - Ivanna Ivasyk  0-2Partij
 Simona Pagani  - Anna Graczyk  0-2Partij
 Monika Pyrcz  - Ruta Balasa  2-0Partij
 Beata Balogh  - Elina Breidaga  1-1Partij