HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Cadets Hijken DTC 2009

    
    Link   

 Juniors Girls 
 Juniors Boys 
 Cadets Girls 
 Cadets Boys 
 Minicadets Girls 
 Minicadets Boys 
 Hopes Girls 
 Hopes Boys 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Wouter Sipma  2170   Asp   9 5 4 0 14 78 90
2   Roel Boomstra MI 2322   Asp   9 5 4 0 14 75 87
3   Thijs van den Broek  2021   Asp   9 3 6 0 12 84 98
4   Alexander Safonov  2027   Asp   9 5 2 2 12 80 94
  Vladislav Mazur  2029   Asp   9 4 4 1 12 80 94
6   Rik Verboon  2005   Asp   9 4 4 1 12 72 86
7   Martijn de Leeuw  1959   Asp   9 4 4 1 12 71 85
8   Wladyslaw Daliga  1940   Asp   9 4 3 2 11 70 84
9   Gerardo Pititto    Asp   9 4 3 2 11 63 77
10   Kevin Machtelinck  2157   Asp   9 3 4 2 10 79 93
11   Andrej Filimonov  2072   Asp   9 3 4 2 10 76 90
12   Leonids Cilevics  1999   Asp   9 3 4 2 10 69 81
13   Franck Cubier  2056   Asp   9 2 6 1 10 67 79
14   Mateusz Piatek  2005   Asp   9 3 4 2 10 66 78
15   Maksym Sharov    Asp   9 4 2 3 10 65 79
16   Bartosz Lisiecki    Asp   9 4 2 3 10 60 71
17   Anthon Hanssens  1999   Asp   9 3 3 3 9 68 79
18   Anri Plaksij    Asp   9 3 3 3 9 66 80
19   Martin Talimets  1951   Asp   9 3 3 3 9 63 75
  Rik Smit    Asp   9 3 3 3 9 63 74
21   Vyacheslav Grudskii    Asp   9 2 5 2 9 62 76
22   Kenny Le Roy    Asp   9 3 3 3 9 54 64
23   Rolands Stasuls    Asp   9 3 2 4 8 65 79
  Anti Ingel  1995   Asp   9 2 4 3 8 65 77
25   Vasyl Pikiniar    Asp   9 2 4 3 8 62 73
26   Maximilian Frese  1915   Asp   9 2 4 3 8 58 70
27   Sidgi Samanduyev    Asp   9 3 2 4 8 52 63
28   Ondrej Bajusz  1916   Asp   9 2 3 4 7 60 72
29   Steven Alavoine    Asp   9 3 1 5 7 53 63
30   Mark Kristian Küttim    Asp   9 2 3 4 7 52 61
31   Stefano Valentini    Asp   9 2 3 4 7 50 59
32   Marcel Legar    Asp   9 3 1 5 7 46 58
33   Edgars Straumanis    Asp   9 3 0 6 6 59 71
34   Michael Mraz  1900   Asp   9 1 3 5 5 50 61
35   Keita Desmet    Asp   9 1 2 6 4 56 68
36   Benjamin Krane    Asp   9 0 0 9 0 50 60
 Ronde 9 
 do 06-08-2009  Maksym Sharov  - Roel Boomstra (2322) 0-2Partij
 Alexander Safonov (2027) - Wouter Sipma (2170) 0-2Partij
 Rik Verboon (2005) - Thijs van den Broek (2021) 1-1Partij
 Kevin Machtelinck (2157) - Vladislav Mazur (2029) 0-2Partij
 Martijn de Leeuw (1959) - Andrej Filimonov (2072) 2-0Partij
 Franck Cubier (2056) - Leonids Cilevics (1999) 1-1Partij
 Anri Plaksij  - Wladyslaw Daliga (1940) 0-2Partij
 Gerardo Pititto  - Anthon Hanssens (1999) 2-0Partij
 Mateusz Piatek (2005) - Maximilian Frese (1915) 2-0Partij
 Bartosz Lisiecki  - Anti Ingel (1995) 2-0Partij
 Vyacheslav Grudskii  - Rik Smit  1-1Partij
 Martin Talimets (1951) - Mark Kristian Küttim  2-0Partij
 Vasyl Pikiniar  - Rolands Stasuls  1-1Partij
 Kenny Le Roy  - Ondrej Bajusz (1916) 2-0Partij
 Edgars Straumanis  - Sidgi Samanduyev  0-2Partij
 Steven Alavoine  - Keita Desmet  1-1Partij
 Stefano Valentini  - Benjamin Krane  2-0Partij
 Marcel Legar  - Michael Mraz (1900) 2-0Partij