HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Cadets Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anastasia Baryshava    Asp   9 6 3 0 15 75 88
2   Vera Khvashchynskaya    Asp   9 4 5 0 13 75 90
  Valeriya Kryshtal    Asp   9 6 1 2 13 75 90
4   Aygul Idrisova    Asp   9 5 3 1 13 73 88
5   Nurguyana Azarova    Asp   9 4 3 2 11 75 90
6   Gerlinda Schaafsma    Asp   9 4 3 2 11 69 84
7   Lotte Aleven  1886   Asp   9 3 3 3 9 70 85
8   Marharyta Khramtsova  1962   Asp   9 4 1 4 9 69 84
  Karina Latysovic    Asp   9 4 1 4 9 69 82
10   Monika Pyrcz  1900   Asp   9 2 5 2 9 65 78
11   Joanna Sild    Asp   9 3 3 3 9 61 76
12   Agnieszka Szymanska  1949   Asp   9 2 5 2 9 59 72
  Patrycja Chrzaszcz    Asp   9 2 5 2 9 59 72
14   Jantine Timmerman    Asp   9 2 5 2 9 58 71
15   Elza Garokalna  1900   Asp   9 3 2 4 8 58 73
16   Marija Koleda    Asp   9 2 4 3 8 53 66
17   Aleksandra Sproge    Asp   9 2 3 4 7 52 63
18   Dace Nilova    Asp   9 1 4 4 6 55 64
19   Anastasia Pinajeva    Asp   9 2 2 5 6 53 62
20   Zsofia Gerencser    Asp   9 2 2 5 6 52 65
21   Veronika Pikkel    Asp   9 1 3 5 5 51 64
22   Erika Rosso    Asp   9 0 4 5 4 50 61
Anastasia BaryshavaVera KhvashchynskayaValeriya Kryshtal
Aygul IdrisovaNurguyana AzarovaGerlinda Schaafsma
Lotte AlevenMarharyta KhramtsovaKarina Latysovic
Monika PyrczJoanna SildAgnieszka Szymanska
Patrycja ChrzaszczJantine TimmermanElza Garokalna
Marija Koleda
Zsofia Gerencser
 Ronde 9 
 za 06-08-2011  Anastasia Baryshava  - Gerlinda Schaafsma  1-1
 Valeriya Kryshtal  - Marharyta Khramtsova (1962) 2-0
 Vera Khvashchynskaya  - Lotte Aleven (1886) 2-0
 Joanna Sild  - Aygul Idrisova  0-2
 Monika Pyrcz (1900) - Nurguyana Azarova  1-1
 Karina Latysovic  - Patrycja Chrzaszcz  1-1
 Aleksandra Sproge  - Agnieszka Szymanska (1949) 1-1
 Zsofia Gerencser  - Jantine Timmerman  0-2
 Anastasia Pinajeva  - Marija Koleda  1-1
 Erika Rosso  - Elza Garokalna (1900) 0-2
 Dace Nilova  - Veronika Pikkel  1-1