HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Cadets Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Agnieszka Szymanska  1949   Asp   2 2 0 0 4 0 2
2   Anastasia Baryshava    Asp   2 2 0 0 4 0 2
3   Valeriya Kryshtal    Asp   2 2 0 0 4 0 2
4   Nurguyana Azarova    Asp   2 2 0 0 4 0 2
5   Monika Pyrcz  1900   Asp   2 1 1 0 3 0 3
6   Vera Khvashchynskaya    Asp   2 1 1 0 3 0 3
7   Patrycja Tomczak-Chrzaszcz    Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Elza Garokalna  1900   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Marharyta Khramtsova  1962   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Karina Latysovic    Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Gerlinda Schaafsma    Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Aygul Idrisova    Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Jantine Timmerman    Asp   2 0 2 0 2 0 2
  Dace Nilova    Asp   2 1 0 1 2 0 2
  Joanna Sild    Asp   2 0 2 0 2 0 2
  Lotte Aleven  1886   Asp   2 1 0 1 2 0 2
17   Marija Koleda    Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Veronika Pikkel    Asp   2 0 1 1 1 0 3
19   Anastasia Pinajeva    Asp   2 0 0 2 0 0 4
  Erika Rosso    Asp   2 0 0 2 0 0 4
  Aleksandra Sproge    Asp   2 0 0 2 0 0 2
  Zsofia Gerencser    Asp   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2 
 di 02-08-2011  Lotte Aleven (1886) - Anastasia Pinajeva  2-0Partij
 Valeriya Kryshtal  - Gerlinda Schaafsma  2-0
 Karina Latysovic  - Agnieszka Szymanska (1949) 0-2
 Anastasia Baryshava  - Aygul Idrisova  2-0
 Marharyta Khramtsova (1962) - Nurguyana Azarova  0-2
 Veronika Pikkel  - Vera Khvashchynskaya  0-2
 Marija Koleda  - Monika Pyrcz (1900) 0-2
 Jantine Timmerman  - Joanna Sild  1-1
 Zsofia Gerencser  - Elza Garokalna (1900) 0-2
 Erika Rosso  - Dace Nilova  0-2
 Patrycja Tomczak-Chrzaszcz  - Aleksandra Sproge  2-0