HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Cadets Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anastasia Baryshava    Asp   6 5 1 0 11 32 41
2   Nurguyana Azarova    Asp   6 4 1 1 9 28 39
3   Aygul Idrisova    Asp   6 4 1 1 9 27 38
4   Vera Khvashchynskaya    Asp   6 3 3 0 9 25 36
5   Valeriya Kryshtal    Asp   6 4 0 2 8 26 37
6   Lotte Aleven  1886   Asp   6 3 1 2 7 23 32
7   Joanna Sild    Asp   6 2 3 1 7 20 26
8   Marharyta Khramtsova  1962   Asp   6 3 0 3 6 29 40
9   Karina Latysovic    Asp   6 3 0 3 6 28 37
10   Agnieszka Szymanska  1949   Asp   6 2 2 2 6 26 35
11   Gerlinda Schaafsma    Asp   6 2 2 2 6 24 33
12   Jantine Timmerman    Asp   6 1 4 1 6 23 32
13   Elza Garokalna  1900   Asp   6 2 2 2 6 22 33
14   Monika Pyrcz  1900   Asp   6 1 3 2 5 25 34
15   Patrycja Tomczak-Chrzaszcz    Asp   6 1 3 2 5 23 31
16   Dace Nilova    Asp   6 1 3 2 5 22 29
17   Marija Koleda    Asp   6 1 3 2 5 21 29
18   Aleksandra Sproge    Asp   6 1 2 3 4 21 28
19   Zsofia Gerencser    Asp   6 1 2 3 4 19 28
20   Anastasia Pinajeva    Asp   6 1 1 4 3 19 26
21   Erika Rosso    Asp   6 0 3 3 3 16 25
22   Veronika Pikkel    Asp   6 0 2 4 2 21 30
 Ronde 6 
 do 04-08-2011  Anastasia Baryshava  - Marharyta Khramtsova (1962) 2-0
 Nurguyana Azarova  - Aygul Idrisova  1-1
 Vera Khvashchynskaya  - Gerlinda Schaafsma  2-0
 Karina Latysovic  - Valeriya Kryshtal  0-2
 Elza Garokalna (1900) - Agnieszka Szymanska (1949) 1-1
 Monika Pyrcz (1900) - Lotte Aleven (1886) 0-2
 Joanna Sild  - Dace Nilova  2-0
 Marija Koleda  - Patrycja Tomczak-Chrzaszcz  1-1
 Jantine Timmerman  - Anastasia Pinajeva  2-0
 Zsofia Gerencser  - Aleksandra Sproge  1-1
 Erika Rosso  - Veronika Pikkel  1-1