HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Cadets Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anastasia Baryshava    Asp   7 5 2 0 12 44 54
2   Valeriya Kryshtal    Asp   7 5 0 2 10 42 54
3   Aygul Idrisova    Asp   7 4 2 1 10 41 53
4   Vera Khvashchynskaya    Asp   7 3 4 0 10 40 52
5   Nurguyana Azarova    Asp   7 4 1 2 9 42 54
6   Joanna Sild    Asp   7 3 3 1 9 27 35
7   Karina Latysovic    Asp   7 4 0 3 8 40 50
8   Lotte Aleven  1886   Asp   7 3 2 2 8 37 49
9   Gerlinda Schaafsma    Asp   7 3 2 2 8 34 44
10   Marharyta Khramtsova  1962   Asp   7 3 1 3 7 37 49
11   Agnieszka Szymanska  1949   Asp   7 2 3 2 7 35 45
12   Marija Koleda    Asp   7 2 3 2 7 27 37
13   Monika Pyrcz  1900   Asp   7 1 4 2 6 37 47
  Jantine Timmerman    Asp   7 1 4 2 6 37 47
15   Elza Garokalna  1900   Asp   7 2 2 3 6 34 46
16   Patrycja Tomczak-Chrzaszcz    Asp   7 1 4 2 6 33 43
17   Dace Nilova    Asp   7 1 3 3 5 35 44
18   Anastasia Pinajeva    Asp   7 2 1 4 5 25 33
19   Veronika Pikkel    Asp   7 1 2 4 4 32 42
20   Aleksandra Sproge    Asp   7 1 2 4 4 29 38
21   Zsofia Gerencser    Asp   7 1 2 4 4 27 37
22   Erika Rosso    Asp   7 0 3 4 3 25 34
 Ronde 7 
 vr 05-08-2011  Lotte Aleven (1886) - Anastasia Baryshava  1-1
 Aygul Idrisova  - Vera Khvashchynskaya  1-1
 Valeriya Kryshtal  - Nurguyana Azarova  2-0
 Elza Garokalna (1900) - Joanna Sild  0-2
 Gerlinda Schaafsma  - Jantine Timmerman  2-0
 Agnieszka Szymanska (1949) - Marharyta Khramtsova (1962) 1-1
 Dace Nilova  - Karina Latysovic  0-2
 Patrycja Tomczak-Chrzaszcz  - Monika Pyrcz (1900) 1-1
 Marija Koleda  - Erika Rosso  2-0
 Anastasia Pinajeva  - Aleksandra Sproge  2-0
 Veronika Pikkel  - Zsofia Gerencser  2-0