HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Girls Cadets Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anastasia Baryshava    Asp   8 6 2 0 14 59 70
2   Valeriya Kryshtal    Asp   8 5 1 2 11 58 72
3   Aygul Idrisova    Asp   8 4 3 1 11 57 71
4   Vera Khvashchynskaya    Asp   8 3 5 0 11 57 71
5   Nurguyana Azarova    Asp   8 4 2 2 10 59 73
6   Gerlinda Schaafsma    Asp   8 4 2 2 10 49 60
7   Lotte Aleven  1886   Asp   8 3 3 2 9 50 64
8   Marharyta Khramtsova  1962   Asp   8 4 1 3 9 48 62
9   Joanna Sild    Asp   8 3 3 2 9 40 54
10   Karina Latysovic    Asp   8 4 0 4 8 55 66
11   Monika Pyrcz  1900   Asp   8 2 4 2 8 48 59
12   Agnieszka Szymanska  1949   Asp   8 2 4 2 8 47 58
13   Patrycja Tomczak-Chrzaszcz    Asp   8 2 4 2 8 43 54
14   Jantine Timmerman    Asp   8 1 5 2 7 48 59
15   Marija Koleda    Asp   8 2 3 3 7 41 52
16   Elza Garokalna  1900   Asp   8 2 2 4 6 48 62
17   Aleksandra Sproge    Asp   8 2 2 4 6 38 48
18   Zsofia Gerencser    Asp   8 2 2 4 6 36 47
19   Dace Nilova    Asp   8 1 3 4 5 46 55
20   Anastasia Pinajeva    Asp   8 2 1 5 5 39 48
21   Veronika Pikkel    Asp   8 1 2 5 4 42 53
22   Erika Rosso    Asp   8 0 4 4 4 36 46
 Ronde 8 
 vr 05-08-2011  Anastasia Baryshava  - Joanna Sild  2-0
 Aygul Idrisova  - Valeriya Kryshtal  1-1
 Nurguyana Azarova  - Vera Khvashchynskaya  1-1
 Gerlinda Schaafsma  - Karina Latysovic  2-0
 Agnieszka Szymanska (1949) - Lotte Aleven (1886) 1-1
 Marharyta Khramtsova (1962) - Marija Koleda  2-0
 Patrycja Tomczak-Chrzaszcz  - Elza Garokalna (1900) 2-0
 Monika Pyrcz (1900) - Anastasia Pinajeva  2-0
 Jantine Timmerman  - Erika Rosso  1-1
 Zsofia Gerencser  - Dace Nilova  2-0
 Aleksandra Sproge  - Veronika Pikkel  2-0