HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Cadets Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Martijn van IJzendoorn  2159   Asp   9 4 5 0 13 67 79
2   Alessio Scaggiante    Asp   9 3 6 0 12 75 87
3   Anton Permyakov  2109   Asp   9 4 4 1 12 71 84
4   Tomas Pavliukovic  2004   Asp   9 4 4 1 12 68 80
5   Oskar Budis  2013   Asp   9 3 6 0 12 66 78
  Artur Tunkevic  2020   Asp   9 3 6 0 12 66 78
7   Leonids Cilevics MF 2072   Asp   9 4 4 1 12 65 77
8   Vasyl Pikiniar  2003   Asp   9 3 5 1 11 71 84
9   Andrej Filimonov  2112   Asp   9 4 3 2 11 66 79
  Ali Fthalla  1936   Asp   9 4 3 2 11 66 78
11   Kevin Machtelinck MF 2157   Asp   9 3 4 2 10 74 87
12   Jens Dekimpe  2018   Asp   9 2 6 1 10 63 75
13   Aleksei Kunitsa  1967   Asp   9 2 5 2 9 76 89
14   Anri Plaksij  2050   Asp   9 2 5 2 9 74 87
  Ilya Romanov    Asp   9 3 3 3 9 74 87
16   Damir Rusaev    Asp   9 2 5 2 9 71 83
17   Damian Derlatka  1994   Asp   9 2 5 2 9 66 78
18   Hendrik Tamm  1970   Asp   9 2 5 2 9 62 74
19   Théo Delhoume  1904   Asp   9 3 3 3 9 61 73
20   Ivan Palaznik  1919   Asp   9 3 3 3 9 59 71
21   Szymon Morzy  1919   Asp   9 2 5 2 9 55 66
22   Maksim Dorogan  1918   Asp   9 2 4 3 8 71 83
23   Denise van Dam    Asp   9 3 2 4 8 67 80
24   Keita Desmet  1976   Asp   9 2 4 3 8 65 78
25   Aleksandrs Zajanckovskis    Asp   9 2 4 3 8 59 69
26   Anar Mustafayev    Asp   9 3 2 4 8 56 68
27   Bert Deneef  1855   Asp   9 1 5 3 7 63 75
28   Valdis Vizulis    Asp   9 2 3 4 7 52 64
29   Dmytro Guliy    Asp   9 2 1 6 5 54 65
30   Christian Durante    Asp   9 2 1 6 5 53 65
31   Luc Champion    Asp   9 1 1 7 3 48 59
32   Thomas Olivan    Asp   9 1 0 8 2 51 63
 Ronde 9 
 za 06-08-2011  Martijn van IJzendoorn (2159) - Anton Permyakov (2109) 1-1
 Alessio Scaggiante  - Leonids Cilevics (2072) 1-1
 Andrej Filimonov (2112) - Tomas Pavliukovic (2004) 0-2
 Oskar Budis (2013) - Kevin Machtelinck (2157) 2-0
 Artur Tunkevic (2020) - Ilya Romanov  2-0
 Anri Plaksij (2050) - Vasyl Pikiniar (2003) 0-2
 Keita Desmet (1976) - Ali Fthalla (1936) 0-2
 Damir Rusaev  - Aleksei Kunitsa (1967) 1-1
 Jens Dekimpe (2018) - Denise van Dam  2-0
 Damian Derlatka (1994) - Hendrik Tamm (1970) 1-1
 Bert Deneef (1855) - Théo Delhoume (1904) 0-2
 Ivan Palaznik (1919) - Valdis Vizulis  2-0
 Szymon Morzy (1919) - Dmytro Guliy  2-0
 Anar Mustafayev  - Christian Durante  2-0
 Luc Champion  - Maksim Dorogan (1918) 0-2
 Aleksandrs Zajanckovskis  - Thomas Olivan  2-0