HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Cadets Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Martijn van IJzendoorn  2159   Asp   4 3 1 0 7 9 14
2   Ilya Romanov    Asp   4 2 2 0 6 10 16
3   Kevin Machtelinck MF 2157   Asp   4 2 2 0 6 9 15
4   Aleksei Kunitsa  1967   Asp   4 1 3 0 5 11 18
5   Alessio Scaggiante    Asp   4 1 3 0 5 10 16
6   Damian Derlatka  1994   Asp   4 1 3 0 5 10 15
  Maksim Dorogan  1918   Asp   4 1 3 0 5 10 15
8   Anri Plaksij  2050   Asp   4 2 1 1 5 9 16
  Damir Rusaev    Asp   4 1 3 0 5 9 14
  Oskar Budis  2013   Asp   4 1 3 0 5 9 14
  Tomas Pavliukovic  2004   Asp   4 1 3 0 5 9 14
12   Artur Tunkevic  2020   Asp   4 1 3 0 5 8 13
13   Anton Permyakov  2109   Asp   4 2 1 1 5 7 13
14   Andrej Filimonov  2112   Asp   4 2 1 1 5 6 11
  Vasyl Pikiniar  2003   Asp   4 1 3 0 5 6 11
16   Denise van Dam    Asp   4 2 0 2 4 11 18
17   Ali Fthalla  1936   Asp   4 1 2 1 4 10 15
18   Anar Mustafayev    Asp   4 1 2 1 4 9 15
  Ivan Palaznik  1919   Asp   4 1 2 1 4 9 14
20   Bert Deneef  1855   Asp   4 1 2 1 4 8 14
  Jens Dekimpe  2018   Asp   4 1 2 1 4 8 13
  Leonids Cilevics MF 2072   Asp   4 1 2 1 4 8 13
23   Aleksandrs Zajanckovskis    Asp   4 1 2 1 4 6 11
24   Théo Delhoume  1904   Asp   4 1 1 2 3 9 14
25   Keita Desmet  1976   Asp   4 0 2 2 2 9 16
  Szymon Morzy  1919   Asp   4 0 2 2 2 9 14
27   Luc Champion    Asp   4 1 0 3 2 8 13
28   Dmytro Guliy    Asp   4 1 0 3 2 7 12
  Thomas Olivan    Asp   4 1 0 3 2 7 12
30   Valdis Vizulis    Asp   4 1 0 3 2 6 11
  Hendrik Tamm  1970   Asp   4 0 2 2 2 6 11
32   Christian Durante    Asp   4 0 0 4 0 7 12
 Ronde 4 
 wo 03-08-2011  Martijn van IJzendoorn (2159) - Aleksei Kunitsa (1967) 1-1
 Denise van Dam  - Ilya Romanov  0-2
 Kevin Machtelinck (2157) - Anar Mustafayev  2-0
 Artur Tunkevic (2020) - Tomas Pavliukovic (2004) 1-1
 Vasyl Pikiniar (2003) - Alessio Scaggiante  1-1
 Oskar Budis (2013) - Damir Rusaev  1-1
 Andrej Filimonov (2112) - Maksim Dorogan (1918) 1-1
 Ivan Palaznik (1919) - Anri Plaksij (2050) 0-2
 Anton Permyakov (2109) - Théo Delhoume (1904) 2-0
 Jens Dekimpe (2018) - Leonids Cilevics (2072) 1-1
 Thomas Olivan  - Damian Derlatka (1994) 0-2
 Luc Champion  - Bert Deneef (1855) 0-2
 Ali Fthalla (1936) - Dmytro Guliy  2-0
 Aleksandrs Zajanckovskis  - Szymon Morzy (1919) 2-0
 Hendrik Tamm (1970) - Keita Desmet (1976) 1-1
 Christian Durante  - Valdis Vizulis  0-2