HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Tomas Pavliukovic  2004   Asp   5 4 1 0 9 21 29
2   Anton Permyakov  2109   Asp   5 4 0 1 8 16 25
3   Kevin Machtelinck MF 2157   Asp   5 4 0 1 8 16 25
4   Martijn van IJzendoorn  2159   Asp   5 4 0 1 8 14 20
5   Vasyl Pikiniar  2003   Asp   5 3 1 1 7 16 25
6   Leonids Cilevics MF 2072   Asp   5 3 1 1 7 16 22
7   Andrej Filimonov  2112   Asp   5 2 2 1 6 20 29
8   Artur Tunkevic  2020   Asp   5 3 0 2 6 18 26
9   Anar Mustafayev    Asp   5 1 4 0 6 15 22
10   Oskar Budis  2013   Asp   5 2 2 1 6 14 19
11   Anri Plaksij  2050   Asp   5 2 1 2 5 18 26
12   Ali Fthalla  1936   Asp   5 2 1 2 5 17 25
  Damian Derlatka  1994   Asp   5 2 1 2 5 17 25
  Hendrik Tamm  1970   Asp   5 2 1 2 5 17 24
15   Damir Rusaev    Asp   5 2 1 2 5 16 24
  Aleksandrs Zajanckovskis    Asp   5 2 1 2 5 16 23
  Keita Desmet  1976   Asp   5 1 3 1 5 16 22
18   Alessio Scaggiante    Asp   5 1 3 1 5 15 24
  Jens Dekimpe  2018   Asp   5 1 3 1 5 15 21
20   Ivan Palaznik  1919   Asp   5 1 3 1 5 14 20
21   Aleksei Kunitsa  1967   Asp   5 2 0 3 4 17 25
22   Maksim Dorogan  1918   Asp   5 2 0 3 4 14 21
23   Théo Delhoume  1904   Asp   5 1 2 2 4 11 19
24   Szymon Morzy  1919   Asp   5 1 1 3 3 16 24
25   Kristjan Jürgenson    Asp   5 1 1 3 3 14 19
26   Christian Durante    Asp   5 1 1 3 3 13 19
27   Thomas Olivan    Asp   5 1 1 3 3 12 19
28   Valdis Vizulis    Asp   5 1 1 3 3 10 15
29   Luc Champion    Asp   5 1 0 4 2 13 19
30   Dummy    Asp   5 0 0 5 0 9 14
 Ronde 5 
 zo 07-08-2011  Anton Permyakov (2109) - Tomas Pavliukovic (2004) 0-2
 Andrej Filimonov (2112) - Martijn van IJzendoorn (2159) 0-2
 Artur Tunkevic (2020) - Kevin Machtelinck (2157) 0-2
 Leonids Cilevics (2072) - Ali Fthalla (1936) 2-0
 Vasyl Pikiniar (2003) - Hendrik Tamm (1970) 2-0
 Anri Plaksij (2050) - Anar Mustafayev  1-1
 Keita Desmet (1976) - Jens Dekimpe (2018) 1-1
 Aleksei Kunitsa (1967) - Oskar Budis (2013) 0-2
 Damian Derlatka (1994) - Alessio Scaggiante  1-1
 Ivan Palaznik (1919) - Thomas Olivan  2-0
 Szymon Morzy (1919) - Damir Rusaev  0-2
 Aleksandrs Zajanckovskis  - Christian Durante  2-0
 Kristjan Jürgenson  - Maksim Dorogan (1918) 0-2
 Luc Champion  - Théo Delhoume (1904) 0-2