HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anton Permyakov    Asp   3 3 0 0 6 4 8
2   Artur Tunkevic    Asp   3 3 0 0 6 2 6
3   Tomas Pavliukovic    Asp   3 2 1 0 5 4 8
4   Vasyl Pikiniar    Asp   3 2 1 0 5 3 7
5   Andrej Filimonov    Asp   3 1 2 0 4 5 10
6   Leonids Cilevics MF   Asp   3 2 0 1 4 3 9
7   Kevin Machtelinck MF   Asp   3 2 0 1 4 3 8
  Keita Desmet  771   Asp   3 1 2 0 4 3 7
  Anar Mustafayev    Asp   3 1 2 0 4 3 7
10   Damian Derlatka    Asp   3 2 0 1 4 2 8
  Anri Plaksij    Asp   3 2 0 1 4 2 8
12   Martijn van IJzendoorn  1334   Asp   3 2 0 1 4 2 5
13   Damir Rusaev    Asp   3 1 1 1 3 4 8
14   Aleksandrs Zajanckovskis    Asp   3 1 1 1 3 3 8
  Hendrik Tamm    Asp   3 1 1 1 3 3 7
  Ali Fthalla  1078   Asp   3 1 1 1 3 3 7
  Jens Dekimpe  1039   Asp   3 1 1 1 3 3 7
18   Alessio Scaggiante    Asp   3 1 1 1 3 2 7
19   Szymon Morzy    Asp   3 1 0 2 2 4 10
  Aleksei Kunitsa    Asp   3 1 0 2 2 4 8
  Maksim Dorogan    Asp   3 1 0 2 2 4 8
22   Luc Champion    Asp   3 1 0 2 2 3 9
  Christian Durante    Asp   3 1 0 2 2 3 9
  Kristjan Jürgenson    Asp   3 1 0 2 2 3 7
  Ivan Palaznik    Asp   3 0 2 1 2 3 7
  Oskar Budis    Asp   3 0 2 1 2 3 6
27   Théo Delhoume    Asp   3 0 1 2 1 4 8
28   Thomas Olivan    Asp   3 0 1 2 1 2 7
29   Valdis Vizulis    Asp   3 0 0 3 0 2 6
  Dummy    Asp   3 0 0 3 0 2 5
 Ronde 3 
 zo 07-08-2011  Anri Plaksij  - Anton Permyakov  0-2
 Leonids Cilevics  - Artur Tunkevic  0-2
 Tomas Pavliukovic  - Andrej Filimonov  1-1
 Aleksandrs Zajanckovskis  - Vasyl Pikiniar  0-2
 Martijn van IJzendoorn (1334) - Damir Rusaev  2-0
 Szymon Morzy  - Kevin Machtelinck  0-2
 Damian Derlatka  - Maksim Dorogan  2-0
 Keita Desmet (771) - Kristjan Jürgenson  2-0
 Ali Fthalla (1078) - Hendrik Tamm  1-1
 Aleksei Kunitsa  - Anar Mustafayev  0-2
 Jens Dekimpe (1039) - Christian Durante  2-0
 Oskar Budis  - Ivan Palaznik  1-1
 Thomas Olivan  - Théo Delhoume  1-1
 Valdis Vizulis  - Luc Champion  0-2