HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Leonids Cilevics MF 2072   Asp   1 1 0 0 2 0 0
2   Damian Derlatka  1994   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Christian Durante    Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Aleksei Kunitsa  1967   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Anri Plaksij  2050   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Kevin Machtelinck MF 2157   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Tomas Pavliukovic  2004   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Hendrik Tamm  1970   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Artur Tunkevic  2020   Asp   1 1 0 0 2 0 0
10   Anton Permyakov  2109   Asp   1 1 0 0 2 0 0
11   Vasyl Pikiniar  2003   Asp   1 1 0 0 2 0 0
  Andrej Filimonov  2112   Asp   1 1 0 0 2 0 0
13   Oskar Budis  2013   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Anar Mustafayev    Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Aleksandrs Zajanckovskis    Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Keita Desmet  1976   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Jens Dekimpe  2018   Asp   1 0 1 0 1 -1 0
  Damir Rusaev    Asp   1 0 1 0 1 -1 0
19   Maksim Dorogan  1918   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Alessio Scaggiante    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Kristjan Jürgenson    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Théo Delhoume  1904   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Ali Fthalla  1936   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
24   Martijn van IJzendoorn  2159   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
25   Ivan Palaznik  1919   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Dummy    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Luc Champion    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Thomas Olivan    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Valdis Vizulis    Asp   1 0 0 1 0 -2 0
  Szymon Morzy  1919   Asp   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 zo 07-08-2011  Martijn van IJzendoorn (2159) - Aleksei Kunitsa (1967) 0-2
 Ali Fthalla (1936) - Kevin Machtelinck (2157) 0-2
 Andrej Filimonov (2112) - Ivan Palaznik (1919) 2-0
 Szymon Morzy (1919) - Anton Permyakov (2109) 0-2
 Leonids Cilevics (2072) - Maksim Dorogan (1918) 2-0
 Théo Delhoume (1904) - Anri Plaksij (2050) 0-2
 Artur Tunkevic (2020) - Luc Champion  2-0
 Anar Mustafayev  - Jens Dekimpe (2018) 1-1
 Oskar Budis (2013) - Aleksandrs Zajanckovskis  1-1
 Alessio Scaggiante  - Tomas Pavliukovic (2004) 0-2
 Vasyl Pikiniar (2003) - Thomas Olivan  2-0
 Valdis Vizulis  - Damian Derlatka (1994) 0-2
 Keita Desmet (1976) - Damir Rusaev  1-1
 Kristjan Jürgenson  - Hendrik Tamm (1970) 0-2