HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Leonids Cilevics MF 2072   Asp   2 2 0 0 4 0 2
2   Artur Tunkevic  2020   Asp   2 2 0 0 4 0 2
  Tomas Pavliukovic  2004   Asp   2 2 0 0 4 0 2
  Anri Plaksij  2050   Asp   2 2 0 0 4 0 2
5   Anton Permyakov  2109   Asp   2 2 0 0 4 0 2
6   Andrej Filimonov  2112   Asp   2 1 1 0 3 0 3
  Vasyl Pikiniar  2003   Asp   2 1 1 0 3 0 3
  Damir Rusaev    Asp   2 1 1 0 3 0 2
  Aleksandrs Zajanckovskis    Asp   2 1 1 0 3 0 1
10   Damian Derlatka  1994   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Aleksei Kunitsa  1967   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Hendrik Tamm  1970   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Szymon Morzy  1919   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Kevin Machtelinck MF 2157   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Christian Durante    Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Maksim Dorogan  1918   Asp   2 1 0 1 2 0 4
  Keita Desmet  1976   Asp   2 0 2 0 2 0 3
  Ali Fthalla  1936   Asp   2 1 0 1 2 0 2
  Anar Mustafayev    Asp   2 0 2 0 2 0 2
  Kristjan Jürgenson    Asp   2 1 0 1 2 0 2
21   Martijn van IJzendoorn  2159   Asp   2 1 0 1 2 0 2
22   Alessio Scaggiante    Asp   2 0 1 1 1 0 4
  Ivan Palaznik  1919   Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Jens Dekimpe  2018   Asp   2 0 1 1 1 0 3
  Oskar Budis  2013   Asp   2 0 1 1 1 0 3
26   Théo Delhoume  1904   Asp   2 0 0 2 0 0 4
  Luc Champion    Asp   2 0 0 2 0 0 4
  Thomas Olivan    Asp   2 0 0 2 0 0 3
  Valdis Vizulis    Asp   2 0 0 2 0 0 2
  Dummy    Asp   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2 
 zo 07-08-2011  Kevin Machtelinck (2157) - Tomas Pavliukovic (2004) 0-2
 Vasyl Pikiniar (2003) - Andrej Filimonov (2112) 1-1
 Anton Permyakov (2109) - Damian Derlatka (1994) 2-0
 Hendrik Tamm (1970) - Leonids Cilevics (2072) 0-2
 Anri Plaksij (2050) - Aleksei Kunitsa (1967) 2-0
 Christian Durante  - Artur Tunkevic (2020) 0-2
 Jens Dekimpe (2018) - Aleksandrs Zajanckovskis  0-2
 Damir Rusaev  - Oskar Budis (2013) 2-0
 Anar Mustafayev  - Keita Desmet (1976) 1-1
 Théo Delhoume (1904) - Martijn van IJzendoorn (2159) 0-2
 Luc Champion  - Ali Fthalla (1936) 0-2
 Ivan Palaznik (1919) - Alessio Scaggiante  1-1
 Thomas Olivan  - Szymon Morzy (1919) 0-2
 Maksim Dorogan (1918) - Valdis Vizulis  2-0