HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Anton Permyakov  2109   Asp   4 4 0 0 8 8 14
2   Tomas Pavliukovic  2004   Asp   4 3 1 0 7 11 17
3   Andrej Filimonov  2112   Asp   4 2 2 0 6 9 16
  Kevin Machtelinck MF 2157   Asp   4 3 0 1 6 9 16
5   Artur Tunkevic  2020   Asp   4 3 0 1 6 8 16
6   Martijn van IJzendoorn  2159   Asp   4 3 0 1 6 7 11
7   Leonids Cilevics MF 2072   Asp   4 2 1 1 5 10 16
8   Vasyl Pikiniar  2003   Asp   4 2 1 1 5 9 16
9   Ali Fthalla  1936   Asp   4 2 1 1 5 8 14
  Anar Mustafayev    Asp   4 1 3 0 5 8 13
  Hendrik Tamm  1970   Asp   4 2 1 1 5 8 13
12   Anri Plaksij  2050   Asp   4 2 0 2 4 10 18
13   Aleksei Kunitsa  1967   Asp   4 2 0 2 4 9 15
14   Damian Derlatka  1994   Asp   4 2 0 2 4 8 16
  Keita Desmet  1976   Asp   4 1 2 1 4 8 14
16   Alessio Scaggiante    Asp   4 1 2 1 4 7 14
  Jens Dekimpe  2018   Asp   4 1 2 1 4 7 12
18   Oskar Budis  2013   Asp   4 1 2 1 4 6 9
19   Szymon Morzy  1919   Asp   4 1 1 2 3 9 17
  Damir Rusaev    Asp   4 1 1 2 3 9 15
  Aleksandrs Zajanckovskis    Asp   4 1 1 2 3 9 14
22   Ivan Palaznik  1919   Asp   4 0 3 1 3 8 14
23   Christian Durante    Asp   4 1 1 2 3 7 13
  Kristjan Jürgenson    Asp   4 1 1 2 3 7 12
25   Thomas Olivan    Asp   4 1 1 2 3 5 10
26   Luc Champion    Asp   4 1 0 3 2 9 15
27   Maksim Dorogan  1918   Asp   4 1 0 3 2 8 13
28   Théo Delhoume  1904   Asp   4 0 2 2 2 7 13
29   Valdis Vizulis    Asp   4 0 1 3 1 4 8
30   Dummy    Asp   4 0 0 4 0 6 10
 Ronde 4 
 zo 07-08-2011  Artur Tunkevic (2020) - Anton Permyakov (2109) 0-2
 Tomas Pavliukovic (2004) - Vasyl Pikiniar (2003) 2-0
 Martijn van IJzendoorn (2159) - Anri Plaksij (2050) 2-0
 Kevin Machtelinck (2157) - Damian Derlatka (1994) 2-0
 Andrej Filimonov (2112) - Keita Desmet (1976) 2-0
 Anar Mustafayev  - Leonids Cilevics (2072) 1-1
 Alessio Scaggiante  - Jens Dekimpe (2018) 1-1
 Hendrik Tamm (1970) - Aleksandrs Zajanckovskis  2-0
 Damir Rusaev  - Ali Fthalla (1936) 0-2
 Maksim Dorogan (1918) - Oskar Budis (2013) 0-2
 Luc Champion  - Aleksei Kunitsa (1967) 0-2
 Kristjan Jürgenson  - Ivan Palaznik (1919) 1-1
 Christian Durante  - Szymon Morzy (1919) 1-1
 Théo Delhoume (1904) - Valdis Vizulis  1-1