HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B16 Sneldammen Tallinn 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Martijn van IJzendoorn  2159   Asp   6 5 0 1 10 24 33
2   Tomas Pavliukovic  2004   Asp   6 4 1 1 9 31 41
3   Anton Permyakov  2109   Asp   6 4 1 1 9 27 36
4   Kevin Machtelinck MF 2157   Asp   6 4 1 1 9 27 36
5   Leonids Cilevics MF 2072   Asp   6 4 1 1 9 26 34
6   Anar Mustafayev    Asp   6 2 4 0 8 24 33
  Oskar Budis  2013   Asp   6 3 2 1 8 24 30
8   Vasyl Pikiniar  2003   Asp   6 3 1 2 7 28 37
9   Hendrik Tamm  1970   Asp   6 3 1 2 7 24 33
10   Andrej Filimonov  2112   Asp   6 2 2 2 6 30 40
  Artur Tunkevic  2020   Asp   6 3 0 3 6 30 39
12   Anri Plaksij  2050   Asp   6 2 2 2 6 29 39
13   Ali Fthalla  1936   Asp   6 2 2 2 6 28 37
14   Aleksei Kunitsa  1967   Asp   6 3 0 3 6 26 36
  Damir Rusaev    Asp   6 2 2 2 6 26 36
  Aleksandrs Zajanckovskis    Asp   6 2 2 2 6 26 34
17   Damian Derlatka  1994   Asp   6 2 2 2 6 25 34
18   Keita Desmet  1976   Asp   6 1 4 1 6 24 32
19   Jens Dekimpe  2018   Asp   6 1 4 1 6 23 31
20   Ivan Palaznik  1919   Asp   6 1 4 1 6 22 30
21   Alessio Scaggiante    Asp   6 1 3 2 5 25 34
22   Szymon Morzy  1919   Asp   6 2 1 3 5 22 31
23   Kristjan Jürgenson    Asp   6 2 1 3 5 19 26
24   Valdis Vizulis    Asp   6 2 1 3 5 15 21
25   Maksim Dorogan  1918   Asp   6 2 0 4 4 24 33
26   Théo Delhoume  1904   Asp   6 1 2 3 4 21 31
  Luc Champion    Asp   6 2 0 4 4 21 27
28   Christian Durante    Asp   6 1 1 4 3 22 28
29   Thomas Olivan    Asp   6 1 1 4 3 20 27
30   Dummy    Asp   6 0 0 6 0 17 22
 Ronde 6 
 zo 07-08-2011  Tomas Pavliukovic (2004) - Martijn van IJzendoorn (2159) 0-2
 Kevin Machtelinck (2157) - Anton Permyakov (2109) 1-1
 Vasyl Pikiniar (2003) - Leonids Cilevics (2072) 0-2
 Oskar Budis (2013) - Andrej Filimonov (2112) 2-0
 Anar Mustafayev  - Artur Tunkevic (2020) 2-0
 Ali Fthalla (1936) - Anri Plaksij (2050) 1-1
 Jens Dekimpe (2018) - Ivan Palaznik (1919) 1-1
 Damir Rusaev  - Damian Derlatka (1994) 1-1
 Aleksandrs Zajanckovskis  - Keita Desmet (1976) 1-1
 Hendrik Tamm (1970) - Alessio Scaggiante  2-0
 Aleksei Kunitsa (1967) - Théo Delhoume (1904) 2-0
 Maksim Dorogan (1918) - Szymon Morzy (1919) 0-2
 Thomas Olivan  - Kristjan Jürgenson  0-2
 Christian Durante  - Valdis Vizulis  0-2